Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már nagyon magam alatt vagyok,...

Vad-Ász kérdése:

Már nagyon magam alatt vagyok, öngylkos leszek, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Tüneteim:

--nehezen alszom és ébredek fel

--a halálra és az öngyilkosságra is goldoltam már(1-2szer ----megprobáltam átszurni az ereimet egy kis medállal ,de nem volt éle igy csak 2napig piros volt a helye),körzővel átszúrni a felkaromat de csak csikokat karcoltam bele amik most kezdenek elmúlni

--ideges vagyok

--keveset beszélek az osztálytársaimmal(inkább magamba zárkózok mostanában)

--3-4 nap alatt lefogytam (és nagy rám a nadrágom egy önyilvel)

--könnyen kifáradok

--a hátam a sok üléstől ,, álástól elkezd fájni a vállammal együtt

--félek(mert minden nap baszogatnak,cseszegetnek,verekednek velem,nem nagyon tudom megvédeni magamat,dobálnak órán radirral krétával,"ma is megdobott az egyik egy két másodperc múlve meg elkeztem kergetni,elkatam a nyakát de éppen akkor 3osztálytársam elhuzott onnan a tanár meg nézett mint a moziban,mert elotte vele volt oránk és ez szünetben történt.)((suliba busszal járok))

fiu létemre elsirtam magamat mert már túlstresszeltem mindent a kezem és a lábam reszketett mint a kocsonya a szememből meg potyogtak a könnyek,(a torna öltözőben)

Nagyon szar kedvem van mondig.hirtelen jobb kedvem lesz mikor 1-2 szót beszélhetek azzal a csajjal aki teccik nekem.de mikor odaérek az osztályomhoz egyből szar kedvem lesz.Átiratkozni nem lehet mert buszozok az iskolába és még vesztenék ugy egy évet.

Azt akarják hogy kiiratkozzam innen,mondták is.

Megtehetném azt hogy feljelentem őket?.

*

15 éves fiú



2013. ápr. 5. 22:00
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:

:((((((((

x(((((((((((

2013. ápr. 5. 22:11
 2/51 anonim ***** válasza:

feljelenten értelmetlen.


viszont az eddig leírtakat szépen elmeséled a osztályfőnöködnek 4-szem közt.

Hidd el, ő tudni fogja, hogy hogyan kell orvosolni a kialakult állapotokat, ezért van a pedagógusi végzettsége!

2013. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Az osztályfőnököddel szerintem is beszélj négy szem közt.

Szerintem ez normális az ennyi időseknél, én is átmentem ezen. Nagyon magam alatt voltam, nem akartam suliba menni meg ilyenek.

Sokat segített nekem a sport, főleg a futás. Meleg szívvel ajánlom neked is! :) Jó formában leszel, ez megerősít testben és lélekben.

Ne legyen szar kedved! Ha jólesik, beszélgess "a csajjal", hívd el valahova stb. Valakinek beszélj a problémáidról és hidd el, könnyebb lesz.

Fel a fejjel! :)

17L

2013. ápr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim válasza:

ha ennyire rossz probalj meg szaksegitseget keresni.

a tuneteid nem csak depreszio jelei lehetnek szerintem, nem vagyok pszihiater.nem igazan eri meg huzni az idot, amig mar borul minden.

bar az is igaz, hogy csak akkor tud barki segiteni, ha eldontod, hogy akarod.

azon tul, illetve azelott csak mint veszelyes surgosseget lathatnak el, addig amig te nem kered.

de az eleg nehez, ha mar ott ebredsz egy korhazban, meglepeteskent.

ez nem bun v hiba va butasag, hanem betegseg, illetve olyan felfokozott erzelmek hatasa, amikbol egyedul nem latunk ki, tul fajdalmas.

2013. ápr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
Mindenki átmegy ezen ilyen idős korában :D én is ilyen voltam és a sport segített :D szóval gyúrj akár otthon vagy keress valami sportot, sportos leszel bukni fognak a csajok is rád + jobb kedved lesz :D sok szerencsét
2013. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:

Igaz hogy mindenkinek vannak sz.r idoszakai, de ez mar tul sok. Nem hagyhatod, hogy igy menjen tovabb. Beszelhetsz az osztalyfonokoddel, de a legtobb oszit nem is erdekli, hogy mi tortenik az osztalyaban. Vagy ha erdekli is es tart az osztalyanak egy jo nagy "lelkifroccsot" az olyan mint a falrahanyt borso.( tapasztalatbol mondom) Azert ne akarj ongyilkos lenni. A te helyedben az lenne a legjobb ha atiratkoznal egy masik suliba vagy megmutatnad, hogy veled nem banhatnak tobbe igy. Gondolom most vagy 9-edikes, szoval majdnem 4 evet ki kene birj a mostani osztalytarsaiddal. Szerencsesebb vagy ha csak most vegzed a 8-ot(nalunk az 5-8-at gimnaziumnak hivjak, Magyarban nem tudom hogy). Ha lehet ne mutasd ki, hogy felsz toluk. Kezdj neki valamit rendszeresen sportolni, mert az sokat segithet. Remek streszoldo es meg formaban is tart. Vagy irj naplot. Szerintem ez is jo otlet. Kiirhatod azt amit masoknak sosem mondanal el.

Ha gondolod irj uzenetet. Velem nyugodtan megbeszelheted a problemaidat. En is eleg gyakran gondoltam az utobbi idoben az ongyilkossagra, de ha belegondolok nem is eri meg.

15\L

2013. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

az oszinak szóltam,de a hülyélye az osztály előtt visszamondta más formában.

edzeni edzek, abbahagytam a testépítést(2évig edzettem).

2013. ápr. 6. 16:21
 8/51 A kérdező kommentje:
MOST KENYEM A FEGYENCEDZÉST
2013. ápr. 6. 16:22
 9/51 A kérdező kommentje:

Átiratkozni nem birok,mert busszal járok suliuba,és kimaradna egy évem.

1.-es vagyok köépsuliban.

2013. ápr. 6. 16:23
 10/51 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem verd meg az összeset aki bas zogat...de ne kicsit hanem keményen, foga ne maradjon az összesnek. Max ha kirúgnak mi lesz? semmi mész másik suliba max kimarad 1 év nagy cucc. VERJED ŐKET !!!!
2013. ápr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!