Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik olyan, hogy egy ember...

Létezik olyan, hogy egy ember kitalálja, mi a gondja a másiknak, anélkül, hogy az említené? (lent)

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mostanában burkoltan tudatja velem (de nyilvánvaló, mire gondol), hogy tudja mik a gondjaim, mi a bajom. Olyan dolgokat is tud, amiket senkinek sem említek. Csak jó emberismerő, vagy valami más van a dologban? Nagyon frusztrál.

2013. máj. 10. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak jó emberismerő, vagy kamuzik és véletlenül eltalálta :)
2013. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem kamuzik.
2013. máj. 10. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Létezik.

Igen, remek emberismerő, és megvan benne az a képesség, hogy mások számára észrevehetetlen, vagy túl bonyolult dolgokat logikusan rakjon össze. :)


Egyébkét nem lehet, hogy ő az ördög? :) Menjetek el együtt a színházba, a darab címe az Ördög. :D Meglátod, hogy az a szereplő is pont olyan, mint akit leírtál. :)

2013. máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszek az ilyen "földöntúli" dolgokban, színházba sem szeretnék menni vele.:D
2013. máj. 11. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem kérdezd meg tőle, hogy honnan találta ki. elképzelhető, hogy logika, vagy valaki mástól tudja, vagy a testbeszédedből, esetleg minden információ nélkül megérezte.

ha az utóbbi(megérzés), akkor légyszi írj privátot, mert Én ezzel foglalkozom :)

2013. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!