Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudva valaki segíteni? Rasszis...

Tudva valaki segíteni? Rasszista vagyok.

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de kb. 2011 környékén kezdtem felállítani magamban (14 éves voltam) olyan dolgokat, mint pl egy nép megkülönböztetése egy másiktól, és akkor jöttem rá (keresgélés után) hogy milyen gusztustalan emberek vannak a világon!
2013. máj. 10. 19:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
53%

Nem értem a kérdésedet.


Figyelj , hogyha a magyar kormány megkülönbözteti a romákat a nem romáktól , akkor te is megkülönböztetheted magad tőlük.


Bizony vannak rasszok ,az emberen belül.Nem vagyunk egyformák.

Teljesen normális és egészséges ,hogy a saját fajtánkat részesítjük előnyben.

2013. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Lehetséges hogy ez most nem ide tartozik de le kell írnom. Én nem vallom magamat rasszistának, de amit a cigányok művelnek.. Egyszerűen ki kényszerítik az emberből a rasszizmust... Nekem nem lenne velük semmi bajom de egyszerűen már sokszor megkergettek volt amikor leakarták rólam lopni a cipőmet igen a CIPŐMET... Pedig városban élek. Nem értem miért ilyen elfogult velük az ország. És bocsi ha ez most nem ide tartozott de le kellet írnom...
2013. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
73%
Tudok: Irtsd ki a cigányokat és a zsidókat.
2013. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze semmi baj! és teljesen igazad van! Egyébként én az Ázsiaiakat kezdtem el utálni. Ha meglátok az utcán egy Ázsiait, nem tudom miért, de egy olyan érzés jön belém, hogy .. meg akarom verni! Persze okkal utálom őket, de akkor sem értem, hogy miért jön ez az érzés.
2013. máj. 10. 19:57
 5/11 anonim válasza:
46%
Ha rasszista vagy nem szorulsz segítségre. Önerőből is életképes vagy.
2013. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A rasszizmus teljesen normális dolog! Csak a hülye zsidó-liberális fasság akarja bemagyarázni nekünk a szarságait... :/
2013. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
49%

Nem igaz,hogy a rasszizmus normális,nem vagyok se zsidó,se liberális,se cigány.De azt ki nem állhatom,ha bőrszín alapján itélkeznek.

Nézz meg egy jól működő metropoliszt,Amerikában néger a miniszterelnök.Szerinted az ott mérvadó pl:New Yorkban,hogy milyen a bőröd színe.

A zsidó utálat is,pedig egy ilyen ostoba nézet.

Ha sokra akarod vinni,előbb-utóbb lesznek zsidók a környezetedben,minél több lesz a pénzed,annál több zsidó ismerősöd is lesz.Ez tuti.

A bankvilág tele van zsidókkal,minden milliomosnak vannak zsidó barátai.

Vagy te még ott tartasz,hogy a pénz nem lényeg?

2013. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen idősen nekem is elég radikális világnézetem volt, de én bele kerültem egy náci társaságba is..

Vissza nézve jó élettapasztalat, hogy milyen ne legyek soha többé!

Pedig szilárdan hittem a nézeteimben, még is megbuktak ahogy felnőttem.

Iszonyatosan elítélem magamat emiatt, de gyerek voltam.

2013. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Legalább tudom, hogy nem vagyok egyedül. és Nem.. Nem hiszem hogy ez nálam egy olyan dolog, amiből ki tudok nőni. és Félre értés ne essék. A négerekkel nincs bajom!!!! Csak az ázsiaiakat utálom!:))
2013. máj. 10. 21:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen SZEMÉLYES negatív tapasztalatod volt az ázsiaiakkal (ergo, ez egy elég tág fogalom, több milliárdan vannak indiaiak, kínaiak, japánok, mongolok, koreaiak stb.)? 16 évesen kétlem, hogy túlságosan érintkeztél volna akármilyen ázsiaival a kínai étkezdéken és a kínai boltokon kívül.
2013. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!