Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan jöhet rá az ember,...

Hogyan jöhet rá az ember, hogy mi a saját útja?

Figyelt kérdés

Valami ami segíthet ebben, létezik? Mindenbe belekezdek és nem fejezem be, mert rájövök, hogy az nem az én területem.

Tehát hogyan találhatom meg a saját utamat és hogyan gazdagodhatok meg?


2013. máj. 10. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát próbálgatni kell, nyitni a világra, aztán majd kialakul... :/
2013. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dani900 ***** válasza:

Először is törődj bele, hogy semmi sem fog hirtelen gazdaggá tenni.

Ezt nekem is be kellett látnom, ugyanebben a cipőben jártam, sokminden érdekelt, de semmi sem tartott sokáig.

De, ez nem baj, legalább sok dologra lett rálátásom, és legalább, tudom mit nem szeretnék csinálni.

Amiből meg sok pénzt reméltem egy-két éven belül, azt már négy éve csinálom, és még mindig ráfizetéses, de nem esek ugyanabba a hibába, hogy ezt is abbahagyom, mert akármibe kezdenék, az is évekbe telne, mire lenne valami belőle(tanulás, befektetett pénz, hibák, külső tényezők, amivel nem számolsz), szóval, attól függ, igazából gondolom elég fiatal vagy, úgyhogy rá fogsz jönni, mi az ami érdekel, és abba tegyél bele mindent, és akkor lesz értelme.

2013. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Önismeret szükséges hozzá. Milyen jellegű dolgokkal foglalkozol szívesen, mi az ami leköti a figyelmed, mik azok a dolgok amik érdekelnek, stb. (Sajnos sok embert nem érdekel úgy igazán semmi.) De amíg az foglalkoztat, hogy hogyan gazdagodhatsz meg, nem fogsz rájönni. Az anyagiakat figyelmen kívül hagyva kellene elgondolkodnod a dolgokon.
2013. máj. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amíg a pénzt hajkurászod addig nem fogod megtalálni amit szeretsz és örömmel végzed, mert az összegért csinálod amit kapsz érte.


El kell vonatkoztatni a pénztől és úgy belekezdeni dolgokba.



saját példám, amíg olyan weboldalt akartam ami pénzt hoz nap mint nap, addig 1 fillért se kerestem. Amikor ráuntam és hobbiból csináltam az oldalakat, kimenet és bevételtől függetlenül, nos azok hoztak pénzt.

2013. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!