Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vettem ezt ilyen komolyan?

Miért vettem ezt ilyen komolyan?

Figyelt kérdés

Twitteren egy híresség akit imádok vissza írt és én sikitozva örültem meg köszöngettem neki,de amint lehiggadtam megláttam hogy csak egy klón írt rám..és akkor bennem össze dőlt a világ...azt hittem ott fagyok meg.. Nagyon csalódott vagyok egy pillanatra azthittem tényleg mázlista vagyok.Most egy tábla csokoládéval sajnáltatom magam..


Normális hogy enyire letőrtem? Valahogy megfogadtam hogy híres leszek és minden rajongómnak vissza írók.Mert tudom hogy sokat jelentene nekik.Ami egy híres embernek csak pár betű addig egy rajongónak egy nap boldogság..



2013. máj. 12. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tettem volna..:) Sajnálom. Ki az, aki ennyire fontos neked? Egyébként az utolsó mondatod nagyon tetszett, teljesen igazad van. Bár én kikavítanám azt az egy nap boldogságot egy éltre. Én legalábbis nagyon boldog lennék, ha írna nekem az "ÉN" sztárom... <3 Szóval ne aggódj, én is ígytettem volna. :)
2013. máj. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a sztároknak (nem mindnek, van kivétel biztosan) nincs annyi idejük, hogy visszaírjanak twitteren, facebookon, stb.

De érthető, hogy letörtél, ki ne örülne, ha látja, hogy visszaírt a kedvence, aztán kiderül, hogy átvágás az egész?

2013. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én mindig beveszem, ha a sztár képe meg neve van és ír nekem, és utána látom hogy ő csak egy kamu. egy világ összedől bennem :(

Nem tudom amúgy, lehet azért mert nagyon szeretnéd hogy észrevegyen.

2013. máj. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát most már mindíg megnézem hogy ki kicsoda,igen ugyan az a képük és össze keverem őket,mert az üzi falon nem látszik először a pipa
2013. máj. 18. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!