Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség azt hiszem el távolod...

Segítség azt hiszem el távolodom az egyik legjobb barátomtól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 vagyok most és 1-2 éve nagyon jól összebarátkoztunk az egyik osztálytársammal napi rendszerességgel több órát is eltöltöttünk egymással pl:együtt jöttünk haza a suliból szinte mindig sírásin röhögtünk magunkat megvédtük a másikat meg ilyenek ez szép is meg jó is volt de én a továbbtanulás érdekében elmentem egy hatosztályos osztályba ő meg maradt és amikor elkezdődött a tanév egyre kevesebbet beszéltünk netten mert egyszerűen nem volt közös élmény így ment a beszélgetés már ahogy szóval mind a ketten játszottunk valamin gépe és azzal elvoltunk és alig mondtunk valamit egymással ezek után ehez jött az hogy nagyon ritkán beszéltünk. És mindjárt vége van egy tanévnek így. Ja és ha mesélek neki jobb dolgokat a suliból az esetleg megbánthatná?

2013. máj. 12. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez sajnos mindenkivel előfordul, hogy a régebbi barátokat hanyagoljuk, mert új, érdekes emberekkel találkozunk, új hely, új minden.

Ha nem kis kori barátság (2-3-4 éves kortól), akkor gyakran megszakadnak idővel. Ez természetes.

Ha nem szeretnéd, hogy ez történjen, hívd el valamikor hozzátok, vagy fagyizni, strandra, stb. Programokon jól el lehet szórakozni és beszélgethettek is.

2013. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!