Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fogadjam el magam, mit...

Hogyan fogadjam el magam, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Az lenne a probléma, hogy már 18 éves vagyok és még mindig nem tudom magam elfogadni. Mindig megbámulnak az utcán, az edzőteremben, a buszon mindenhol és nem tudom, hogy miért. Önbizalmam egyáltalán nincsen, még ha próbálom magamnak bebeszélni, hogy egyszer úgy is jobb lesz. Barátnőm sem volt még, mert félek kezdeményezni és valószínűleg soha nem is lesz pedig már szeretném, hogy legyen. Bulikba is azért nem járok, mert félek, hogy ott is kibeszélnének és belém kötnének. Kérlek segítsetek!


18/F


2013. máj. 12. 19:42
 1/3 dani900 ***** válasza:

Nincs olyan varázsmondat, hogy most leírjuk, aztán holnaptól minden szép, és jó lesz.

Ha változni szeretnél, az sok munka, és sok fájdalommal fog járni, viszont ezzel esélyt kaphatsz egy jobb életre, ha vállalod, és vagy elég bátor. Mindenképp szükséges a változáshoz, hogy felismerd a hibáid, és elkezdjél az érzelmi intelligenciáddal foglalkozni, szakember segítségével is akár, bár ez sem mindig feltétel, és a lépéseket akkor is neked kell véghezvinni.

Hogy mégis hogyan? Érdekel, vagy csak panaszkodsz?

2013. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Mindig megbámulnak az utcán, az edzőteremben, a buszon mindenhol és nem tudom, hogy miért."


Azért, ahogyan viselkedsz. Nyilván látják rajtad,hogy zavarban vagy és feszengsz. Én legalábbis így viselkedek egy csomó helyen, akár az utcán, akár bármilyen helyen ahol éppen vagyok és van,hogy engem is bámulnak, de az is lehet,hogy csak bebeszélem magamnak. Javíts ki, ha tévedek.

2013. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tényleg így van, nem tévedsz. De nem tudok mit csinálni, mindig mást nézek és máshoz akarom hasonlítani magam, hogy nekik milyen jó lehet az életük, van barátnőjük stb, nem tudok mit tenni..
2013. máj. 14. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!