Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom, hogy nőnek születtem....

Utálom, hogy nőnek születtem. Hogy fogadjam ezt el?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, be vagyok kasztlizva, lenéznek a férfiak, mert minden nőt lenéznek, tisztelet a kivételnek. Nem akarok egész életemben hátrányos helyzetű lenni.
2013. márc. 11. 23:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Miért gondolod ezt? Én férfi vagyok és minden nőt tisztelek, aki megérdemli. Manapság a nők már nincsenek hátrányos helyzetben.
2013. márc. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Miért vagy hátrányos helyzetű emiatt?

Én imádok nő lenni:)

2013. márc. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
ez butaság. a neveltetésedben lehet valami, ha azt gondolod, h a férfiak minden nőt lenéznek. én nő vagyok és érzem, h tisztelnek, szeretnek és megbecsülnek (teszek is érte). ennek ellenére nem mondanám azt, h nőnek jobb lenni.mindkettőnek megvan a maga szépsége, de a hátránya is
2013. márc. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Életemben nem éreztem, hogy bármelyik hímnemű, hátrányos megkülönböztetésben részesített volna, csak mert lány vagyok.

Nagyban múlik az ember viselkedésén, hogy hogyan ítélik meg, és a felfogóképességén, hogy mit hogyan értékel. Csak mert nem bír sok férfi, nem jelenti azt, hogy azért néznek le, mert nő vagy.

2013. márc. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
32 éve férfi vagyok de nő szeretnék lenni.
2013. márc. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Valószínüleg ezt látod otthon a családban. De ez nem igaz általánosan a mai társadalmi környezetben. Olvass könyveket sikeres, erős, elszánt, világmegváltó nőkről. Én azért szeretem Danielle Steal könyveit, mert mindig egy nő a főszereplő, aki nagyon nehéz helyzetbe kerül, de a tisztességével, jóságával mégis felülkerekedik. Kedvencem a SZÁRNYAK,ami egy plótáról szól, aki nő, és akit gyerekkorában az apja nem enged repülni, de valaki megtanítja, és sikert sikerre halmoz, boldog lesz végül. És hasonlóan nagyszerű a LEVELEK VIETNAMBÓL, ahol újságíró a lány, és Saigonba megy, bátor, sok háborús kalandot és szerelmet él át, megmenekít egy férfit a halálból, stb. Tanuld meg ezekből, vagy más könyvekből, hogy a nők szerepe az életben sajátságos nói szerep, a férfiak számára felfoghatatlan. Az Ember Tragfédiájában is benne van: Aggódva néztek az ég felé. Hátha mégsem hallják majd... De az Úr hangja megszólalt megint.

- S ha tett dús életed zajában elnémul az égi szó, e gyönge nő tisztább lelkülete, amely az érdekek mocskától távolabb áll, - Éva szeme felcsillant e szavakra - meghallja azt. És az égi szó a nő szíverén keresztül költészetté fog és dallá szűrődni. E két eszközzel áll majd oldaladnál, balsors, s szerencse közt mind egyaránt, vigasztaló, mosolygó géniusz.

Az Ember Tragédiájában minden szín kihangsúlyozza a nő szerepét, fölelemli, szinte megdicsőíti. Pl: "Mit állsz tátongó mélység lábaimnál, ne hidd, hogy éjed engem elriaszt, a pór hull belé csak, a föld szülötte, én glóriával átallépem azt.

Itt könnyen elolvashatsz Luciferi Víziók címen egy átírást. (egy nő írta) [link]

2013. márc. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
5: Ha szeretnéd, egy nyisszantással elintézem neked. :-)
2013. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 xStefix válasza:
72%

A férjem szerint van a nőknek egy olyan csoportja, akiket valóban lenéznek a férfiak, pl. mert csakis a szexre alkalmasak, semmi másra. Ők ennyit is érnek.

De te döntöd el, melyik csoportba akarsz tartozni. Ha többre tartod magad és úgy is viselkedsz, nem fognak téged így kezelni, mert tekintélyed lesz előttük.

2013. márc. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
6%
Legjobb dolog nőnek lenninlehúzhatod asok pasit vetetsz minent meghivatod magad kajara kunyiol pénzt erre arra aztan a végén találsz egy férjet aki eltart imádok nő lenni
2013. márc. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

02:18


Én meg utálom az ilyen senkiházi nőket, akik még büszkék is arra, hogy az összes pasit csak kihasználták!!!


(...és teszi ezt úgy, hogy egyetlen rövid mondatába is bele tudott zsúfolni több mint tíz helyesírási hibát!!)

2013. márc. 12. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!