Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez milyen személyiség? Jó? Rossz?

Ez milyen személyiség? Jó? Rossz?

Figyelt kérdés

Magamról:

Nem szeretem a társaságot, de attól még vannak barátaim.

Nem igen szeretem a vicceket,nem igen szoktam nevetni sem, ritkán mosolygok (néhányan tudhatják a nemem, de most még nem mondomd meg) Nem szeretem, ha sokat kérdezősködnem rólam,

szeretem ha békén hagynak.


DE:nem vagyok emo, normális a kinézetem.



2013. máj. 12. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden relatív. Kinek mi a jó? Ha így érzed magad jól, akkor neked ez jó, ha változtatni akarsz akkor hajrá, ha nem akkor nem
2013. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm ugyanilyen, sokszor veszekszünk emiatt, neki nem tudom, jó-e, nekem nem annyira. Így is szeretem, csak azért kicsit jobban megnyílhatna, és az élet sem olyan rossz, hogy folyton szomorkodni kellene miatta. Én sem vagyok olyan nagy társasági lény.
2013. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 julianna24 válasza:
Szerintem ezzel semmi probléma, elég egy barát is,ha nincs az se baj.Sok ismeretség,bajjal jár, főleg amilyenek manapság az emberek.
2013. máj. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsó: vam benne vmi... ment a zöld (hasznos a válaszod, de 15%?)
2013. máj. 19. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!