Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hisztek magatokban? Hogy...

Ti hisztek magatokban? Hogy álltok fel, amikor elestek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nincs önbizalmam,

amikor elesek nagyon nehezen tudok felállni,vagy egyáltalán nem is állok fel...

2013. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon nem! :S
2013. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én általában csak simán a két kezemmel kitámasztom magamat és utána lábra állok. Nem túl nehéz. Persze utána felrúgom a fűcsomót ami miatt elestem
2013. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én hiszek magamban!


Épp mélyponton vagyok. Most szakított velem a barátom, a saját hülyeségem miatt. Hibás vagyok, de vissza fogom szerezni! A kérdésre válaszolva, hogy állok fel? Ott a remény! Az hajt, meg hogy boldog legyek.. VELE!

2013. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ja én is mélyponton vagyok, azért kérdezem
2013. máj. 15. 18:23
 6/12 anonim válasza:
100%

Én hiszek magamba! Amikor az élettől megkapom a pofonokat, több eszközöm is van arra, hogy felálljak.


Pozitív beállított emberekkel beszélek. Szoktam találni olyan embert aki már átesett azon amin én, ezért értékes tanácsot tud adni, és azt átfordítom, a saját személyiségemre, hogy számomra is megoldható legyen.


Könyveket olvasok, és motivációs filmeket nézek, miközben elgondolkozom azon, hogy pontosan én mit akarok, az élettől?


Meg szoktam kérdezni magamtól, hogy jelenleg a pofon után jól érzem e magam.

Nemmel válaszolok.

Hát akkor állj fel, és ne hagyjad, hogy az élet pofonjai eltérítsenek attól amit magadnak, és a családodnak akarsz megteremteni.

Miután ezt megbeszéltem magammal kis lépésekben újra nekifeszülök.


Hát így! Bízom benne, hogy tudtam segíteni.

2013. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon is tudtál segíteni! Köszönöm szépen:)
2013. máj. 15. 18:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én az a szerencsés fajta vagyok, akinek az esetek 90%-ában elég csal aludni rá egyet :)

A maradék 10%-ban barátok segítségével, akik szemében szerencsére az én legnagyobb problémáim is viccesnek tűnnek néha, amitől én is elmosolyodom és ezzel el is tűnt a probléma :D

2013. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 zotyesz89 ***** válasza:
remény mindig van az embernek lehet akármilyen rossz a sorsa de mindig van remény amiért érdemes felállni
2013. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt az, hogy úgyéreztem összeomlok. Aztán annyira szar volt a kedvem, hogy elmentem aludni. Másnap reggel úgy keltem fel, hogy minden más. Lett önbizalmam, és nem volt állandó rosszkedv. Több lánybarátom lett, és nem érdekelt, hogyakit én akkor szerettem elég rendesen faképnél hagyott. Amikor csalódok, akkor pedig egy alvás és minden más lesz. :)
2013. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!