Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha visszamehetnétek az időben,...

Ha visszamehetnétek az időben, hány éves korotokba mennétek vissza?

Figyelt kérdés
úgy hogy a mostani emlékeid, tapasztalataid mennének veled vissza
2013. máj. 16. 13:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
nulla
2013. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
én nem vissza mennék, hanem előre, úgy 30-34 évet...
2013. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Tojasleves ***** válasza:

Valahogy általános iskola 5. osztályába, onnan talán még javítani tudnám amit eddig elqrtam :)

Csak ha az egész mai személyiségem jönne velem, nem tudom mit csinálnék a kanossággal :D

Nehezen talál párt egy ötödikes suttyó :)

2013. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én is 0. Gondold má el mekkora zseni lennék :D, persze lehet nem mennék vissza azé sok idő volt végig kínylódni a sulit, persze semmit nem kéne csinálnom egy jó darabig, de non megunnám.
2013. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
azt is vegyétek figyelembe, hogy nulla éves korban még ugyanúgy pelenkáznak, stb. meg testileg annyira vagy fejlett mint a korodbeliek(szóval akármennyire akarsz, nem fogsz tudni pl. járni, mert nem elég erősek az izmaid) + a szüleid sem úgy fognak viszonyulni hozzátok, mint most.
2013. máj. 16. 14:06
 6/25 anonim ***** válasza:
én továbbra se vissza mennék, hanem előre, úgy 34-35 évet...
2013. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
16 éves koromba mennék vissza
2013. máj. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%
Én kb 16 éves koromig mennék vissza, mert akkor volt egy faxfej csávóm, és most ezzel az ésszel tudnék mit mondani neki, és megérdemelné, hogy jól megszívassam! Meg többet tanulnék, sokkal többet.
2013. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Sehova, örülnék hogy eltelt ez az x év, nincs kedvem még 1x leélni, bőven elég volt 1x is.
2013. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Tojasleves ***** válasza:

Szar lehet ám járásképtelennek lenni tiszta fejjel :)

De akkor is furcsán néznének, ha mondjuk ovis korodban már olyan regényekkel ütöd el az időt, ami azért nem odavaló.

Meg egyhét politikai hírre kicsattan belőled a 30éves...

Főleg, hogy előre tudsz sokmindent, hamar a tévében találnád magad,mint csodagyerek, ha nem figyelsz oda.

Sokévig tartó kontroll lehet az agyadra menne...

2013. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!