Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha visszamehetnétek az időben,...

Ha visszamehetnétek az időben, hány éves korotokba mennétek vissza?

Figyelt kérdés
úgy hogy a mostani emlékeid, tapasztalataid mennének veled vissza
2013. máj. 16. 13:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én bevállalnám hogy elvász minden mostani tudásom. Csak annyit szeretnék hogy előbb szülessek meg. Hogy a tini éveimet a 90-es években élhessem le. A normális mesék, a normális tinik, a normális társadalom.


Mondjuk akkor anyuék nem élnék át azt a kort tiniként....hmm..meg kéne még ezt is fontolnom :D


17/L

2013. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem, ha te most 17 vagy, akkor a szüleid nem lehettek tinik a 90- es években, hiszen kb. 1995- ben születhettél, ha csak nem az anyukád tiniként szült téged! :)
2013. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

1996-ban születtem amikor az anyukám 21 éves volt. Tehát anyukám 16 éves korától élt a 90-es években. Magyarul tiniként. :)

17/L

2013. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Tényleg a 90-es évek a legjobb korszak, bárcsak örökké tartott volna:( Azért jó, mert már nem olyan ócska, de nem is olyan agyatlan, mint a mostani, vagy az eggyel ezelőtti.
2013. máj. 18. 13:37
 25/25 anonim válasza:

17/f

5.-es koromba mennék vissza.. tanulnék, nem jártam volna kétszer az 5. osztályt, nem buktam volna meg egyik év felébe se+év végeken se, már akkor elkezdtem volna fogyózni, jól pofánb.sztam volna magam amikor az első cigit a számba vettem, és mindenki boldogabb lenne így 2013-ra [főleg én] :3

2013. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!