Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Belefaradtam az eletbe,28...

Belefaradtam az eletbe,28 evesen. Nem akarok dolgozni menni, meg emberek kozott lenni, otthon szeretnek maradni. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég szomorú. Mivel foglalkozol?
2013. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szaros irodai munkat vegzek, ehberert angliaban jelenleg, de nagyon utalom mar csinalni, pedig csak ket honapja vagyok a cegnel.
2013. máj. 17. 11:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Keress másik munkát. Nem tudsz ismerkedni? Próbálj meg barátokat szerezni. A jelek szerint totál befordultál.
2013. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na tessék. A nagy angliai álom...
2013. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja nem tul rozsas a helyzet itt kint... magas a munkanelkuliseg, europaban egyedul nemetorszagnak mennek jol a dolgai... nem fordultam be, mindig is ilyen voltam, egyszeruen nem akarok dolgozni menni, mert ki nem allhatom, tul nagy stresszel jar az egesz munka vilaga szamomra. Meg akarok szabadulni tole egyszer s mindenkorra.
2013. máj. 17. 12:14
 6/9 anonim válasza:
Ne add fel. Valószínüleg nem érezted mindig így magad, s ha most úgy döntesz teljesen elzárkózól a világ elől, később könnyen megbánhatod. S a legrosszabb az lesz, hogy még jobban fogsz kínlódni, mert elveszíted a készségeidet munka és az emberek terén. Keress új munkahelyet, kóborolj, fedezz fel valami örömforrást, ha annyira a mélyponton vagy amúgyse veszíthetsz.
2013. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
jaj a nagy Angliai álom mi? 2012.07.16.-án jöttem ki 21.-én már dolgoztam mindezt úgy hogy egy kis faluban vagyok erröl ennyit. Angoltudás nélkül 10 osztállyal.. igen mindezért cserébe takaritani kell. Ez nem mindenkinek tetszik:) A kedves kérdezőnek meg a jó kis irodai munkáért gondolom nem 6 fontot fizetnek oránként.. és akkor már az Angol tudásával se lehet baj gondolom. Ha nem birja az irodai unalmat akkor el lehet menni szépen valami fizikai munkára ahelyett, hogy otthon siratja magát mikor nem a szaros 80ezres minimálbérét kell dolgoznia. Én 700-850font között keresek havonta ami itteni viszonyban elég kevés, de legalább itt 1-2 havi otthoni fizetésem megmarad az összes számla után, és nem kell 5percenként a hátam mögé nézni mert ki akarnak rabolni a cigányok.. Örülni kéne annak ami van.
2013. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

használj valami Stresszoldót!! Omega 3 ! + Magnézium B 6 Vitamint!!

Ezzek talán segitenek! Ha ezzekel se bírod ki Akkor nem tudom mi segitene!

2013. máj. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
55%
Gyere haza, ha van egy nagy házad több lakásrészekkel meg van egy hatalmas udvarod és van befektetni való pénzed akkor építs az udvarra garzonlakásokat. ami lakásrészeket kitudsz adni a garzont kitudod adni 34 ezer+rezsi meg a nagyobb lakásokat 50ezer+rezsi nem kell igy dolgoznod se mi se tesszük. 180ezer forint a havi keresetünk
2015. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!