Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért éri meg másokkal ismerke...

Miért éri meg másokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mire rátalálunk egy jó emberre addig az útunkba akad sok selejtes is.Elég bele gondolnom az arányokra eddigi életemben megismert embereknél.Miért érzem sokszor fárasztónak.
2013. máj. 19. 07:09
 1/4 julianna24 válasza:
Hat nem is tudom,egyre több rossz ember van, én sem szívesen ismerkedek,de szerintem azért megéri,mert vannak értékes emberek,de mindig résen kell lenni.Nem szabad megbízni mindenkibe azonnal,akkor sem ha kedvesnek tűnik,nem szabad bizalmas dolgokat idegeneknek elmondani.Nekem összesen 2 barátom van,teljes mertekbe bízok bármikor, bármiben azonnal segítenek, és fordítva is így működik,ilyet érdemes megtartani.
2013. máj. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dani900 ***** válasza:
Na, jó de a selejtestől is tanulhatsz, hogy milyen ne legyél, hogy ne legyél selejtes, ezért is érdemes.
2013. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Miért éri meg másokkal ismerkedni?"


Azért hogy megvegyék az általad árult terméket és te abból a pénzből meg tudj élni. Több értelme nincs.

2013. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Ezért nem ismerkedek. :\ Pedig szeretek ismerkedni.
2013. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!