Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vannak megmagyarázhatatl...

Miért vannak megmagyarázhatatlan megérzéseim?

Figyelt kérdés

A dolgok 1-2 hónapja kezdődtek. A folyamat mindig ugyanaz.

Valami, (film, egy vicces ezfasza.hu gif kép, egy bizonyos autó, akármi) vagy valaki (főleg olyan személy akit ismerek) teljesen spontán eszembe jut, és most jön a megmagyarázhatatlan: hamarosan az a valami ami eszembe jutott, pár napon belül olvasni fogom egy oldalon vagy látni tévében, vagy ha személy, pont összefutok vele.


Az első ilyen a Csillagközi invázió c. film volt, pont rá gondoltam, amikor mentem ki a vasútállomásra. Csak úgy jött. Rá pár nappal rtl teletexten olvastam hogy adni fogja a csatorna. Aztán volt az a vicces dolog a facebookon, hogy egy szülő azt írta az ellenőrzőbe hogy gyerekei fosnak, ne írja be őket a tanár hiányzónak (régen 1x láttam ezt a képet) - pár nap múlva pont ezt viszont láttam fb-n. Harmadik ilyen megérzésem most volt nemrég, eszembe jutott egy volt csoporttársam, akit 2 éve nem láttam. Ma a vadasparkban gyakornok voltam, és pont vele fogtam kezet...a családjával volt. Aztán amikor tanultam, volt 1 tétel amire volt 1 megérzésem hogy én fogok róla beszélni, és így lett. Eddig semmi hasonlót nem éreztem, most meg full spontán bevillannak dolgok, amikkel aztán összefutok valamilyen formában újból. Biztos azt gondoljátok hülyéskedek, pedig nem!!! 23/F

Olyan, mintha a megérzéseim keverednének valami látomással. Mi ez?



2013. máj. 19. 21:53
 1/4 uno20001 ***** válasza:
Nem tudom ez mi, de akár kihasználhatnád.
2013. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valami hihetetlenebbre szamitottam...

Ez igy nem nagyszam.

Altalaban tizenevesen atesnek ezen a "megerzem a jovot" dolgon az emberek.

2013. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a filmes dolog nálam is sokszor van. Többször gondoltam már egy filmre, aztán aznap este, vagy másnak reklámozták a TV-ben, hogy adni fogják...:)
2013. máj. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom irányítani a gondolataim, azt sem hogy mikor jönnek, csak azt tudom, hogy amikor rá gondolok valamire vagy valakire, akkor belátható rövid időn belül "találkozok" azzal valamilyen formában.
2013. máj. 20. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!