Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért akkor hagy ott mindenki,...

Mért akkor hagy ott mindenki, mikor a legnagyobb szükségem lenne valakire?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mesélj.
2013. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szép lassan összeomlott minden körülöttem,utálom magam,bezárkóztam,nem beszélek már szinte senkivel.akivel ritkán mégis,mindig bólogatok,hogy rendben vagyok,minden oké,mert nem érdeklné őket sem..nem vagyok elég jó senkinek,magamnak se tudok megfelelni.érzem mit gondolnak rám nézve az emberek,de meg is értem,a helyükben én se barátkoznék magammal..minden nap magammal vívom a legnagyobb harcokat,és egyre mélyebben érzem magam.régebben sokat sírtam,főként tükör előtt,nem bírom a tükörképem látni sem.már sírni sem tudok.nincs egészséges kapcsolatom az étellel sem.családomra ilyenekben nem számítok,a könyvekben találok egyedül társaságot,szórakozást.fiatal vagyok még,nem akarom így leélni az élrtem.
2013. máj. 19. 22:56
 3/3 A kérdező kommentje:
szép lassan összeomlott minden körülöttem,utálom magam,bezárkóztam,nem beszélek már szinte senkivel.akivel ritkán mégis,mindig bólogatok,hogy rendben vagyok,minden oké,mert nem érdeklné őket sem..nem vagyok elég jó senkinek,magamnak se tudok megfelelni.érzem mit gondolnak rám nézve az emberek,de meg is értem,a helyükben én se barátkoznék magammal..minden nap magammal vívom a legnagyobb harcokat,és egyre mélyebben érzem magam.régebben sokat sírtam,főként tükör előtt,nem bírom a tükörképem látni sem.már sírni sem tudok.nincs egészséges kapcsolatom az étellel sem.családomra ilyenekben nem számítok,a könyvekben találok egyedül társaságot,szórakozást.fiatal vagyok még,nem akarom így leélni az életem.
2013. máj. 19. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!