Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 13 hónapja szerelmes vagyok...

13 hónapja szerelmes vagyok egy magyar, ismert színészbe, aki nagyon sármos, de sajnos jóval öregebb. Más férfira azóta nem is tudok ránézni. Összejönni úgysem fogunk, nagy a távolság köztünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekem csak a a világosszőkék jönnek be,ez az illető is az,mást rajta kívül ilyen külsővel még nem láttam.
2009. okt. 3. 10:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Hegedűs D,Géza a befutó,pár csaj a mi sulinkból is odáig van érte,vagy esetleg Kamarás Iván,bár ő nem világosszőke
2009. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Óóó én már 2 éve szerelmes vok Basshunterbe és azt se tudja h létezem!Meg a te szerelmed se tudja h te létezel...bocsi...
2009. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem akarok kötekedni de ha leszögezed, hogy neked csak a világosszőke fiúk/férfiak jönnek be, akkor szerintem ez nem nagy szerelem. Meg még az is, hogy 13 hónapja vagy belé szerelmes, tehát ilyen pontosan tudod, szóval, nemtudom, én elhiszem hogy kedveled és jó színésznek tartod, de szerintem anélkül, hogy valakit ne ismernél, nem tudsz belé szerelmes lenni.
2009. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
véletlenül se nyögi ki a nevét, pedig ha "olyan könnyű kitalálni"... :D
2010. okt. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
73%
Fenyő Iván!?
2010. okt. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Velem is volt már ilyen 16 évesen,nem t'om,te mennyi vagy,én összejöttem vele...
2014. dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Szia - eltelt jó sok, azaz több, mint 7 éve.

Történt valami azóta? Kiszerettél belőle?

Lengyel Tamás v. Kamarás Iván is lehetett volna, de H. D. Géza a jóval idősebb (bár nem tudom, Te mennyi idős vagy).

Azt teheted, h. sokat jársz előadásokra :)

2016. dec. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Szia!Régi kérdés,de Vecsei Miklós (volt) az?És tényleg ki lehetett találni,elolvastam,hogy világosszőke (azt nem tudom milyen színű a szeme,előadáson nem látszik)már tudtam,hogy ez csak Vecsei lehet.
2017. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!