Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs elegetek az emberekből? :/

Nincs elegetek az emberekből? :/

Figyelt kérdés
A kibeszélések, a kétszínűsködések, az egymás alá tevés. Az előítéletek, a nagyképűség. A hazugságok. Olyan értelmetlen, és mindenki ezt csinálja. Te is ilyen vagy? :/
2009. okt. 3. 16:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Fúúú, és mennyi ilyen van. :S És az a legszebb az egészben,h ezek az emberek így kibeszélik, lenézik a másikat, még csak ismernie sem kell, előítéletesek másokkal. Pedig egyáltalán nem különbek másoknál, csak annak akarnak tűnni, és így leplezik magukat, vagy vmi örömöt okoz, h ha másokat szánalmasnak titulálnak, mert ettől jobban érzik magukat, örülnek h vannak náluk "rosszabbak" is. Hát ezért csinálják.


Én is ismerek sok ilyen embert, konkrét eset 18/L vagyok, és az osztályomban sok ilyen ember van. Én 2 éve jöttem ebbe az osztályba egy másik lánnyal. Először minket is lenéztek, kibeszéltek-mint kiderült, mert persze a hátunk mögött, mi akkor mit sem tudtunk ezekről-. Most megint jött 1 új gyerek, de már megint megy ez a jujj, de idegesítő, nem szimpi, egy nyomi, stb stb.persze a háta mögött. Undorítóóóó...

Főleg az egyik gyerek az ilyen, és akkor mondtam neki, h milyen egy sunyi vagy, mikor mi idejöttünk, akkor is h ki voltunk beszélve, tudjuk ám... És ne tudd meg, h elvörösödött a gyerek... Ráadásul nincs is mire vernie magát.

Bocs a hosszú kommentért. Hát ez van, ilyenek az emberek. Az egyetlen amit tehetsz, ha leszarod mit gondolnak rólad, de legalábbis ne foglalkoztasson túlzottan.


Ja a 2. kérdésre válaszolva: én nem vagyok ilyen, engem nem érdekel, ha a másik embernek más a gondolkodása, stílusa, akármiben különbözhet, elfogadom, ha nem vagyunk közös hangon nem lógunk annyit együtt, és ennyi. Ha valakivel van valami bajom, akkor azt megmondom neki, de legalábbis nem kétszínűsködök a szemébe féreg módjára, mint a legtöbben teszik. Aki egyenes, azt tisztelem.

Én már csak ilyen egyszerű kis ember vagyok. :)

2009. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát igen ilyenek az emberek, nincs mit tenni. A felvilágosodás korában, azt mondták, hogy az embert lehet nevelni, egy jobb embert kell nevelni, ami hozzá magával a jobb világot. Mi lett??? Holocaust vele a II Világháború, tömegmészárlások, "Sztálin apánk" tevékenysége, Gyurcsány, Orbán. Ez ellen egyszerűen nem lehet mit tenni. Igen néha én is kibeszélek másokat, barátaimat is, persze szeretjük egymást, mindenki kibeszél mindenkit nagyjából. Mindig is romlott volt az ember, mindig is az lesz...
2009. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De! Főleg a barátaimból! :(
2009. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!