Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudok valakinek segíteni?

Tudok valakinek segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ha van aki szeretne beszélgetni, vagy elmondani a gondját, az írhat nekem ha gondolja! 17éves lány vagyok.

2013. máj. 26. 20:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%

Nekem az a gondom, hogy lábfétisem van, partnerem pedig nincs hozzá. Néha ezzel kapcsolatban rámírnak neten, elmesélem minden esetben ugyanazt csak más szavakkal, de egyikük sem segítene a vágyam kiélésében. Találkozást senkivel sem tudok megbeszélni, a közelben lakókról már lemondtam, elutazok messzebbre is, de ahogy szóbakerül a találkozás, már nem is jön több válasz.

Örültem, hogy megoszthattam veled. :)

2013. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
XD
2013. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Szia. Öhm...nem tudom hogy ezt komolyan gondolod-e vagy csak szórakozol velem...Ha komolyan, akor talán lehet, hogy nem ezzel kéne indítani. Találj egy rendes és kedves barátnőt, aki biztosan megértő lenne, és segítene kiélni a vágyaidat.
2013. máj. 26. 20:46
 4/27 anonim ***** válasza:
Ja privi nem játszik?
2013. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Komolyan gondoltam. Te kérdeztél, én válaszoltam, ennyi történt. Akkor mivel indítsak? A gondomra voltál kíváncsi, nem az élettörténetemre. A találjak egy barátnőt már sokszor megkaptam. Ha tudnék barátnőt találni akkor minden bizonnyal most vele lennék, nem a te kérdésedre válaszolnék.

Első

2013. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De, persze! Oda is írhat aki nem szeretné mindenkivel megosztani.
2013. máj. 26. 20:56
 7/27 anonim ***** válasza:
Pszichomokusnak készülsz, és gondoltad itt gyakorolsz kicsit? Mint látod az alapanyag meg van hozzá.:))
2013. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Kedves első! Szerintem nem kell mindenkinek kiteregetni a fétised. Arra szerettem volna célozni, hogy ne akarj egyből ezzel indítani. Ne azért akarjon veled lenni valaki mert szereted a női lábakat! Azért szeressen, mert kedves vagy, elbűvölöd és tiszteled. Az hogy mit szeretnél csinálni a lábaival csak egy komoly kapcsolatban derüljön ki! Ne rohand le egyből.
2013. máj. 26. 21:03
 9/27 A kérdező kommentje:
7. :) Neem dehogy! Azért csinálom, mert én is voltam/vagyok olyan helyzetekben, amikor jól esett volna egy kérdés, vagy 1-2 jó szó. Arra gondoltam, hogy ha ezeket én nem kapom/kaptam meg, attól más miért is ne?
2013. máj. 26. 21:07
 10/27 anonim ***** válasza:

Mondtam már ismekedés előtt és után, vagy éppen mikor már hónapok óta jóban voltunk, amint megtudják, már nem vagyok érdekes. Nem tudsz jó tanáccsal szolgálni, amit én ne próbáltam már volna ki. El kell fogadnom a sorsom. Soha nem lesz barátnőm.

Első

2013. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!