Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy darab sz. R vagyok. Nekem...

Egy darab sz. R vagyok. Nekem semmi nem sikerül, sose leszek olyan jó és sose leszek szeretve annyira mint a bátyám. De miért nem?

Figyelt kérdés
:(
2013. jún. 2. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom... :(
2013. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
lány vagy? vagy fiú? korod?
2013. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

> sose leszek olyan jó és sose leszek szeretve annyira

> mint a bátyám. De miért nem?

Azt én honnan tudjam? :)

Nem ismerlek sem téged, sem a családodat.


> Nekem semmi nem sikerül

Csinálj valami olyat, amit nehezen lehet elb*szni, ami biztosan sikerül.

Tippeket így nemigen tudok adni, mivel nem tudom, hogy milyen körülmények között élsz, milyen erőforrások állnak rendelkezésedre.

2013. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
lány vagyok, 20 éves
2013. jún. 2. 19:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tanulsz, nem dolgozol és semmi elképzelésed? A bátyád pedig?
2013. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Mesélnél magadról?
2013. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze mesélek:) Tavaly érettségiztem és jelentkeztem is egyetemre de májusban már meggondoltam magam, mert nem akartam már arra a szakra menni.Szóval kimentem Angliába dolgozni. Nemrég jöttem haza. Idén is jelentkeztem egyetemre, de most olyan szakra amit tényleg szívesen csinálnék. Bátyám számítógépes programot ír, jó keresete van stb...ő a család büszkesége és én meg a fekete bárány. Egy dicsérő szót se kaptam a szüleimtől azért, mert 19 évesen képes voltam helyt állni egy teljesen más országban és sikerült majdnem egy évet végig dolgoznom oda kint, és igen, szarul esik, mert hát mindenkinek jól esnek a dicsérő szavak. Igazából, csak egyszer szeretném anyámtól azt hallani, hogy kislányom büszke vagyok rád. De fogalmam sincs mivel érhetném ezt el.
2013. jún. 2. 21:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Anyád hülye! Ez tényleg dicséretreméltó!
2013. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*szüleid
2013. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 dani900 ***** válasza:
100%

Mivel érhetnéd el?

Lehet, hogy semmivel, vagy olyannal amit ő szeretne, az ő álmát teljesíted, amihez ő kevés volt. De az nem te lennél. A te életedet éld, ha másnak felelsz meg, másé lesz a boldogság is, ha hagyod, hogy így kihasználjanak. Ha anyád szeretete nem feltétlen, akkor feltételes, tehát, ha jó vagy, csak akkor szeret, igaz? De az milyen szeretet, ahol elvárásokat fűznek hozzá? Az szeretet egyáltalán?


Te egy olyan embernek akarsz megfelelni, akit nem is érdekel, hogy mit érzel?

Eldöntheted, hogy kinek az életét akarod élni, a tiédet, vagy anyádét.

2013. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!