Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megbuktam! Hogy lehet ezt...

Megbuktam! Hogy lehet ezt feldolgozni? Egy darab sz@art többre tekintek, mint magamat. Lelki oka van, hogy megbuktam, mindjárt itt a pótvizsga és nem tanultam, túl sokból. (8). Eygszerűen egyre rosszabbul érzem magam. Mi lesz ha elkeződik a suli?

Figyelt kérdés
Szerencsélre másik suliba megyek, messze attól a várostól, ahol történt ez..
2010. aug. 14. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy te milyen típus lehetsz de amikor én rossz jegyet kapok akkor annyira megszeppenek, hogy a következő dolgozatra halálra tanulom magam, hogy tutira sikerüljön..De te most sem tanultál, nem tudlak így sajnálni bocsi:S


Ha van még egy kis időd, akkor ne netezz hanem ülj le és kezdj el szépen tanulni, esetleg keress valakit aki tud segíteni. A lelki okok pedig nem kifogás! Tudnád milyenek az én körülményeim, a lelki világom mégis tanultam és felvettem egyetemre.


Amúgy sok sikert!


L/18

2010. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

ma 18:45


Szerinted a lelki okok nem kifogás. Tudod ez kicsit bőbb fogalom ahogy Te ezt elképzeled.


Tudod nekem oly annyira voltak lelki okaim, hogy minden egyes órán elájultam, életveszélyes volt a busszal a közlekedés. 5 szakembernél voltunk (magán) semmi se segített.


Az utolsó fél év kimaradt az életemből, iskolába természetesen nem jártam be mert rosszul lettem. De ez sok év eredménye és a probléma eltusolása magambam, ami miatt a sok buta ember csak a fizikai bajt tekinti igazi bajnak, mert szellemi nem létezik meg jajj olyan nincs szedd össze magad. Nevetséges.


Szüleim beirattak egy angol tanfolyamra, próbaként, hogy bírom-e majd a Szeptemberi sulikezdést ennyi kihagyás után. Elkezdtem a buszon szédelegni, mire a terembe beértem, ki kellett mennem a mosdóba, összecsuklottam bevertem a fejem és a tanfolyam ennyi volt számomra.


Most elmentünk egy magánpszichiáterhez, és jelenleg Xanaxozva vagyok 3x-os dózisba, így tudok élni jelenleg csak, így várom a Szeptemberi iskolakezdést.


Ezek után mondja valaki, hogy nincs olyan, hogy lelki baj.

2010. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves 21.05-ös!


Nagyon sajnálom ami veled történ de valjuk be elég kevés az esély, hogy a kérdés írójának is ilyen súlyos lelki bajai lennének. Én úgy gondolom, hogy elég szörnyűségen és betegségen mentem már át...eddig szerencsére sikeresen.

2010. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát igen. Mérföldek és mérföldek vannak lelki bajok között.
2010. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

és már egyből feltételezni kell, hogy nekem nem lehet komoly lelki bajom.. azért ez is vicces..hogy min mentem át.. mit láttam amiket ti szerintem nem..

neked kedves második válaszoló remélem javulni foga helyzeted, amúgy mennyi idős vagy?

2010. aug. 14. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!