Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Miért hoz zavarba?

Miért van ez? Miért hoz zavarba?

Figyelt kérdés

Probálom épiteni az önbizalmam, és megismerni magam, meg jól érezni is, elég zárkozott voltam eddig, mostanában kezdek mindig, egyrejobban rájönni, hogy semmi okom a folytonos aggodalomra. és egyre jobban megnyílni, barátokra találni. sokszor azt gondolom, hogy valami nagy baj van velem, máskor meg, amikor megismerek valakit, akit eleinte nem kedvelek, de túl barátságos, és megnyilok előtte, akkor felszabadulok, megnyílnak a gondolataim, szórakoztató tudok lenni neki és minden sokkal jobb. máskor meg rámtör, hogy nem kedvelem annyira az illetőt, igy néhanap előtör valami, és felbosszant.

Volt, mikor annyira bezárkoztam, és elvoltam magamban, hogy már azt sem tudtam ki vagyok, és olyan emberekkel szemben, akiket kedvelek, előtör ez, azon kapom magam, hogy "most jól megvoltam", és megtaláltam magam, (de csak valami ego-szemszögből) de velük szemben mintha megtörnék, bár nem értem miért, nem tudom, mit láthat bennem, vagy egyáltalán kellene-e ez foglalkoztasson, mégis másokkal szemben nem érzem olyannak magam.


2013. jún. 2. 20:08
 1/2 A kérdező kommentje:
bocs a fogalmazásért -,-, remélem végig olvasható, meg talán igy kifejezi az akkori hangulatom is:))
2013. jún. 2. 20:09
 2/2 anonim ***** válasza:
No para.
2013. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!