Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti is voltatok már így?

Ti is voltatok már így?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Nem tudom ,de néha úgy érzem és most már egyre gyakrabban hogy szeretet hiányom van. Fiúra vágyok aki szeret. Még soha nem volt barátom, nem is csókolóztam. Kicsit az is zavar hogy senki se néz rám úgy hogy a barátnője lehessek. Vajon miért van ez így? :O :(

2013. jún. 2. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
mert a legtöbb ember egyszer csak elkezd társra vágyni
2013. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök normális érzés... Majd találsz valakit, csak tegyél érte, lazán! :)
2013. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen pár év múlva találsz valakit,addig becsúszhat olyan aki csalódást fog okozni,de az sem 100% hogy akiben megbízol majd és sokáig együtt vagy vele hogy végig szépen bánik majd veled és esetleg emiatt kiszeretsz a férfiakból vagy legalábbis pajzsot növesztesz.


Szép előrelátások mi?Gondolj bele hogy nagy esély van minderre,hát kell ez neked? :D

2013. jún. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de úgyérzem senki nem fog "úgy " szeretni mert most se néznek rám úgy :( annyira csak nem vagyok rondaa :(
2013. jún. 3. 15:49
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Fiatal vagy még, szerintem 2 éven belül biztos találsz majd olyat aki hosszabb vagy rövidebb ideig elmulasztja a szeretethiányodat. Am ha azt szeretnéd, h úgy nézzenek rád akkor egy kicsit flörtölj, öltözz csinosan és vonzóan meg ilyesmik. Csak ne ess túlzásba, maradj meg 15 évesnek.
2013. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 CristoGreg válasza:
Én is 15 éves vagyok fiú,nos igen ez nálam is van,mindenkénél és erre az egyetlen megoldás az hogy tényleg vársz,és keresel valamit ami leköt,vagy amiben ezt a vágyadat ki élheted,alkothatsz stb.:pld nálam a gitározás,remekül kikapcsol,te is találj valamit amiben ezt kiélheted.
2013. jún. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 okoska:) ***** válasza:
pontosan én is így érzek és én is 15 éves lány vagyok. :) és én sem csókolóztam még fiúval és nem is volt barátom eddig. :) szóval csak azt akartam ezzel mondani hogy nem vagy egyedül. :)
2013. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Tényleg nem vagy egyedül..én is 15L vagyok..nekem is nagyon szeretethiányom van...senki nem tekint rám "úgy" aki nekem is tetszene..Pedig nem vagyok ronda. De a legtöbben csak kavarnak velem, ágyba akarnak vinni. Pedig jó tanuló, jól nevelt lány vagyok. Nem ribanc..szóval.:(
2013. jún. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ! :)
2013. jún. 7. 15:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Lányok, ha szeretethiányotok van, akkor legyetek fokozottan óvatosak, mert egyes emberek ezt igen csúnyán ki tudják ám használni. Én annyit mondanék nektek, hogy beszélgessetek fiúkkal. Olyan értelemben, hogy lássátok kik és mit akarnak. Az nagyon hamar kiderül, hogy mit akar tőled és nem csak beszédből. Például, ha nem a szemedbe néz, hanem a melleidhez beszél, akkor az ejtő, mert arról azért látszik mit akar, ha már arra nem veszi a fáradságot, hogy megtiszteljen azzal, hogy a szemedbe néz, miközben hozzád beszél. Az a baj, hogy a rendes pasi manapság eléggé ritka. És nem azért, mert mind a szexet akarja csak, hanem azért, mert ma, ebben a világban kevés embernek van kedve energiát fektetni egy kapcsolatba. Szóval ha látják rajtatok azt, hogy nem vagytok azon fajták, akikkel könnyen lehet előrejutni, akkor inkább hagyják, mert azzal foglalkozni kell, és ha már valamivel foglalkozni kell, az fárasztó. Az, hogy hogy néztek ki az itt azért elhanyagolható, mert egy fiú ne hogy már a testedért ismerkedjen meg veled. Az annyira megalázó. Gondoljatok csak bele. Ha jól néztek ki, akkor sok olyannal találkozhattok, akiket ti, mint emberek nem érdekeltek, hanem csak az, ahogy kinéztek. Ezért kell résen lenni ebben a tekintetben. Másrészt, ha még csak 15 évesek vagytok, akkor bőven ráértek még. Jön még nektek is igazi szerelem, csak tudnotok kell felismerni a jeleket. Addig meg legyetek türelemmel :)
2013. jún. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!