Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Amikor gyerekek voltatok a...

Amikor gyerekek voltatok a mesében kinek szurkoltatok? A gonosznak vagy a jónak? Én valamiért mindig a gonosznak. Szerintetek ez miért volt?

Figyelt kérdés
persze csak a sima mesékben, a japánban, pl a dragonbólban mindig gokunak ahogy a narutóban narutónak...
2013. máj. 1. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában a gonoszoknak pedig tudtam hogy úgyis vesztenek. De a jók olyan idegesítőek tudtak lenni, a gonoszakat jobban bírtam:D
2013. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Változó :D


A Dragon Ball-ban például Blue Tábornoknak szurkoltam (de még Songoku ellen is :D) és egy cseppet se örültem amikor Topájpáj megölte :D

2013. máj. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindig a jóknak. :D Most már kicsit változó, habár egy sorozatban szurkoltam a gonosznak, és a végére jó lett. :D

Nem tudom, miért a gonosznak szurkoltál, én azért nem, mert olyan tulajdonságaik voltak: gonoszak, másokat bántani akartak, megölni, átvenni a világ felett az uralmat, gátlástalanok voltak...

2013. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában gonoszaknak. Rendesen sírtam az Oroszlánkirályon, amikor Zordon meghalt.
2013. máj. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!