Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltatok már ilyen bizonytalan...

Voltatok már ilyen bizonytalanok önmagatokkal?

Figyelt kérdés
Sokszor eltöprengek azon, "mit várnak el" tőlem mások, hol ott talán csak én várom el magamtól, fura, de mégis úgy érzem, minth ők is elvárnák. Gyakran kitartó vagyok a céljaimhoz, önmagamhoz, de van úgy hogy úgy érzem, mintha nem tudnám melyik világon lennék, mintha folyton a jövőben élnék, ilyenkor minden apró törekvésemet zokon veszem magamtól, mintha nem én lennék. Ilyenkor ráébredek, hogy csak beszélgetésre vágyom, egy barátra, mindig ez az alap, minha ez lenne az egyetlen ami számít.
2013. jún. 1. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, lehet hogy neked tényleg csak ennyi hiányzik az életedből.

Valaki akivel tudsz bármiről beszélgetni!

2013. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Előfordul, hogy szivesen eltudok beszélgetni akárkivel, máskor, meg akinek addig nem érdekelt a véleménye, még azzal sem "merek":-?, és egyszerűen semmi sem jön ki belölem, ilyenkor nagyon fura:-?. Pl. most kicsit rossz estém volt, de csak egy apró félre értés miatt, amivel elég nagy gubancot kavartam, de most így olyan hangulatban vagyok, hogy másokkal még chat-en sem tudok beszélni, minha leállna az agyam hozzá:))
2013. jún. 1. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!