Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Barátokat keresek, valakinek...

Barátokat keresek, valakinek nincs kedve barátkozni?

Figyelt kérdés

Mohács közelében lakom, és nem könnyű barátokra lelni,valahogy ez sosem sikerült sajnos. Gondoltam itt csak van néhány olyan ember aki hasonló szituációban van,egy beszélgető partner is jó lenne, de legjobb lenne egy olyan személy(ek) akivel nyilván személyesen is tudnék találkozni és beszélgetni, hülyülni stb :)

Bárki írhat én mindenkivel szívesen beszélgetek,barátkozok :)


2013. jún. 3. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
nagyon-nagyon messzi vagy.
2013. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pesthez képest szintén messze vagy.
2013. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek azt elfelejtettem megemlíteni hogy 21 éves lány vagyok.
2013. jún. 3. 21:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy. :)
2013. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, attól még Pesthez képest messze vagy.
2013. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elsőre is megértettem hogy Pesthez képest messze lakom. Erről nem tehetek. De mióta határoz meg egy barátságot a távolság? Van egy barátnőm,ő az egyetlen akire számíthatok,akihez fordulhatok ha valamire szükségem van,esetleg egy tanácsra. Ő Kecskeméti. Ugyanúgy messze van,még is igazán jól kijövünk egymással a távolság ellenére. 4-es válaszoló: neked pedig köszönöm a véleményedet,kedves tőled. :)
2013. jún. 4. 16:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolod dobj egy privátot :) beszélgethetünk, hisz az sosem árt :)
2013. jún. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"legjobb lenne egy olyan személy(ek) akivel nyilván személyesen is tudnék találkozni"


"De mióta határoz meg egy barátságot a távolság?"


Nekem is van levelezőpartnerem 250+km-ről, de ő nem akar személyesen is találkozni.

2013. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én évek óta beszélgetek egy Kecskeméti bnőmmel kb 5 éve,és nagyon jóban lettünk,igaz még nem találkoztunk sosem,de ez nem azért van mert nem akarunk,hanem azért mert egyrészt csak hétvégén ér rá mikor nem melózik,másrészt ha én mennék hozzá sajnos kicsi ahhoz a lakásuk mert sokan vannak hog eltudjanak szállásolni. Továbbá jöhetne ő de úgy gondolja egy közös nyaralási helyen jobb lenne találkozni mint simán mert akkor már több napra jönne és így sokba kerülne nagyon és nem éri annyira meg hacsak nem inkább nyaralunk vhol.
2013. jún. 12. 05:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!