Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Barátokat keresek legfőképpen...

Barátokat keresek legfőképpen lányokat, vkinek nincs kedve barátkozni, ismerkedni vagy csak beszélgetni? 20 /L

Figyelt kérdés

Gödöllőn lakok, és a legjobbnak vélt bnőim elhagytak már jó pár éve, a suliban sem találtam meg azt a személyt akivel tényleg eltudnék menni vhová, vagyis van pár lány akikkel jóban vagyok,de ha írnék neki,hogy nem jöttök el ide-oda, tuti nem jönnének el,volt már rá példa sajnos :(


gondoltam itt csak van néhány lány aki hasonló szituban van,egy beszélgető partner is jó lenne ,de legjobb lenne egy olyan személy(ek) akivel nyilván személyesen is tudnék találkozni és beszélgetni ,hülyülni stb :)


bárki írhat :)

én mindenkivel szívesen beszélgetek,barátkozok :)


2012. nov. 1. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagyok. Bár csak jövőre szándékozom Gödöllőre menni (továbbtanulás, ha felvesznek)! :) Ha gondolod írj!
2012. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetem, nekem sincs akivel eljárhatnék ide-oda. Csak én 17 éves vagyok. Gödöllőre nem szoktam járni, de Pestre néha igen, és ott jó lenne valaki akivel lehetnék, hogy ne mindig a szüleimmel kelljen mennem mindenhova... Na szóval ha gondolod írhatsz nekem is:)
2012. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia nekem is irhatsz:) az én barátaim is leszarnak mostanába.. annyira nem hajlandók hogy legalább facebookon visszairjanak.. pedig hála az új csodálatos funkciónak láttam hogy irtak...pedig amúgy szeretnek velem lenni meg beszélgetni szóval nemis értem.. na mindegy.. szóval ha unatkozol irj privátot nyugodtan ^^


19/L

2012. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pesti vagyok és fiú, de megpróbálhatod
2012. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én szivesen meghallgatlak meg ha tudok adok tanácsot.

2012. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!