Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Q1: Szerintetek hosszútávon...

Q1: Szerintetek hosszútávon csak az lehet boldog, akinek párkapcsolata van? Q2: Lehet valaki boldog, ha barátai sincsenek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Q1: egyéntől függ. Mivel az ember társas lény, emiatt nagy valószínűséggel igen, mindenesetre valakinek mindenképp kell körülötted lennie. Persze ha téged teszem azt az absztrakt tudományok tesznek boldoggá, és ezzel el tudsz lenni életed végéig, lelked rajta.

Q2: szerintem nem, legalábbis nehezen tudom elképzelni. Ha nincs kivel beszélgetned, idővel be fogsz csavarodni.

2013. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A1:A legtöbb ember igen,de van aki ilyen olyan okból egyedül

jobban érzi magát és van akinek a saját előmenetele a fő szempont,a szerelem csak "visszahúzná".


A2:Igazán boldog nem hiszem hogy lehet,ha valaki gazdag,sikeres de csak jó ismerősei vannak meg a családja az nem lehet önfeledten boldog felnőtt.

2013. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Q1: Nem!


Q2: Nem! Ismerős kell. sz@r érzés ha születésnapodon sem köszönt fel senki.

2013. jún. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 levixD válasza:

-Máté evangéliuma 5. rész 3.tól 11. versig.

-Gyökössy Endre: Boldogmondások margójára

2013. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem, nem

Vannak elfoglaltságaid, vagy egész nap otthon ülsz és nem is próbálkozol?

2013. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen és igen.

Aki nem képes boldognak lenni önmagában, az párkapcsolatban sem lesz az. Viszont aki önmagában képes boldog lenni, az könnyen talál barátra és párra is. Azaz találna, ha nem lenne a hozzá hasonlókból túl kevés...

2013. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1, Nem. Ha én semmire sem vágyom ami a párkapcsolattal jön, akkor én szenvednék, ha rákényszerítenének, mert hát az "mindenkinek" kell.

2, Az embernek valamilyen kapcsolatra szüksége van. Csak azt kéne elfogadni, hogy valakinek 100 barátja van meg egész életében párkapcsolatai és csak így boldog másnak meg csak pár barátja van, vagy nincs párkapcsolata és így boldog. De valami kapcsolat kell az egészséges lélekhez.

2013. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!