Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért piszkálnak folyamatosan?

Miért piszkálnak folyamatosan?

Figyelt kérdés

Oké. Nem vagyok egy vékony lány... De akkor se kéne folyamatosan csesztetniük.

Van pár évfolyambeli srác, aki folyamatosan piszkál egyrészt a súlyom miatt, másrészt mert most jártam keményen 5 napig egy sráccal, de nagyon megbántam, és ez miatt is folyamatosan üldöznek. Idegesít, és rosszul esik. Főleg ha ott van az a srác is, aki tetszik. Szóval. Most éheztetem magam, próbáltam hányni is, de akár a tüdőmig is ledughatok akármit, csak megfulladok, de semmi se jön föl... Lehet, hogy már pszichológusra van szükségem. De annyira bánt! Nagyon fáj, de kívülről megpróbálom nem mutatni...

Kérlek segítsetek, meg fogok őrülni! :((



2013. jún. 3. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne csinálj ilyen hülyeségeket. Másfelől szard le, ki mit mond, csak azért cseszegetnek, mert látják, hogy zavar, és hagyod. Anyázz, szólj vissza, csinálj valamit, de ne azt, hogy nem eszel, meg hánytatod magad.
2013. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
te bolond vagy? Q_Q ne hogy meghányattasd magad....hány éves vagy? ha jól tudom tinikorban NEM SZABAD a fogyókúra....amúgymeg szard le őket. inkább legyen egy lány, kicsit ducibb mintsem hogy nincs semmit fogni rajtam :D és mégegyszer: ne éheztesd magad! mások mondjanak akármit, ha te jól érzed magad a bőrödben akkor minek akarsz változtatni rajta? komolyan nem értem. de ha mást nem tudsz akkor menj oda hozzájuk, és oltsd le őket....13/L
2013. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

áhh.... ://

tegnap az udvaron ültünk 4-en a barátnőimmel, és odajöttek, leültek mellénk a lelátóra, és ott oltogattak... három fiú. meg 2 nyolcadikos... :(

elegem van a kis sz@rháziakból... -_-

2013. jún. 3. 19:43
 4/11 anonim válasza:
53%
Szerinted a vékony lányok mindig olyan jó? Akármilyen leszel sose fognak békén hagyni csak ha tökéletes lesz az alakod.Ha már valaki kicsit is másabb akkor annak nem lesz soha nem nyugta.
2013. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Értsd meg őket. Ebben élik ki a nyomorukat. Sorvad a lelkük. A könnyebb utat választják az örömszerzéshez ami a gonoszságon át vezet. Gyorsan elérik a céljukat, de a jutalmuk érte majd csupán üresség lesz, és nyomorúság. Gépekké válnak, és értelmetlenül élnek, majd halnak meg. Örülj, hogy szenvedsz, hisz a szenvedéssel te csak nemesedsz. Ha megérted azt, hogy nekik ettől igazából csak rossz lesz inkább sajnálatot fogsz érezni irántuk, de hát ez az ő életük. Fordítsd a figyelmed inkább a jó dolgok felé, legyen az bármi ami a boldogságot, és nem a szórakozást támogatja. Nem ugyanaz. Megértés.
2013. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
SENKI SEM EGYFORMA!de mondd hány éves vagy?
2013. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

15 éves leszek egy hónap múlva, 9.-es. A gimi egybe van kötve az általánossal, és a "kedves" évfolyambeli srácok jóba vannak az alattunk járókkal. És most már ők is cseszegetek... Szuper..

Amúgy köszönöm a biztatást. :)

2013. jún. 4. 17:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem ha valaki kövér.


De átérzem a helyzeted és kívánok sok erőt a bántalmazóiddal szemben,remélem ezáltal egy nagyon erős ember leszel,sajnos most nem vagy az ha ilyen hibákkal magad ellen teszel,csak hogy nekik jó legyen,hát kik ők hogy miattuk ezt teszed?


Próbálj meg kitalálni valamit ami átsegít mindezen,ez már jó lépés volt hogy idejöttél bíztatásért.


(Egy Tini korban sok bántáson át esett 26 éves)

2013. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A piszkálódás ellen az a legjobb ha nem tudnak belőled olyan reakciót kiváltani ami szórakoztatja őket, ha látják rajtad, h mérges leszel vagy elkeseredsz akkor érzik jól magukat... Tehát tényleg szard le őket, meg fogják unni, ha elég ideig bírod.

Vagy megpróbálkozhatsz egy "ellentámadással". Biztos van a piszkálódó srácok között egy fő hangadó, aki a legtöbbször bánt. Ha megint nekiállnak sértegetni, tök nyugodtan mosolyog rá, és kérdezd meg szeretne-e tőled valamit, vagy hh mindig veled foglalkozik. Legyen egy kicsit gúnyos, és érezze azt, h inkább nevetségesnek tartod, h ennyire gyerekes. Ha jól sikerül nevetségessé válik a többi fiú előtt és el fog menni a kedve ettől.

2013. jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ne azokkal foglalkozz akik piszkálnak, hanem azokkal akik szeretnek. Azok a "barátnők" akik ezt hadják, azok nem is igazi barátok...

Ha egy kicsit husi vagy akkor nem siratni és sajnáltatni kell magad meg mindenkinek azt mondogatnod hogy milyen elhagyatott vagy és hogy senki sem szeret, hanem tenni kell azért hogy ez megváltozzon de csak akkor ha ez komolyan zavar. De NEM a hányatás meg az éheztetés erre a megoldás mert attól csak elsárgul az összes fogad (rosszabb esetben ki is hullhatnak), elképesztően büdös lesz a szád és nem fogyni fogsz, hanem mégjobban hízni mert utánna még éhesebb leszel és enni fogsz.

A megoldás inkább a sport (akár otthon futsz vagy tornázol) vagy egy komoly, szakember által összeállított diéta lenne.

DE SEMMI FÉLE KÉPPEN NEM A HÁNYATÁS!!!!!

Sok sikert és kitartást a továbbiakban! :)

2013. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!