Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok folyamatosan...

Miért nem tudok folyamatosan csacsogni?

Figyelt kérdés

A suliban és a munkahelyeimen is mindig az volt, hogy a többiek vihogtak, csacsogtak, én pedig csendben voltam.


Valahogy ez nekem nem megy, nem jut eszembe semmi, amiről folyamatosan dumálhatnék. Ha pedig megpróbálom, az olyan erőltetett és mesterkélt lesz.


Egyébként nem vagyok kuka, lehet velem beszélgetni, kedves és mosolygós vagyok, csak ezek a csevegések nem mennek. Nem szeretem a felületes beszélgetéseket, hogy csak azért dumáljak, hogy jobban menjen az idő, pletykálni is utálok.


Kérlek segítsetek!! Már az új munkahelyemről is kezdenek kinézni emiatt. Nem tudnak mit kezdeni egy csendesebb, komolyabb, nyugodtabb emberrel.


21/L



2013. febr. 27. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

"Nem szeretem a felületes beszélgetéseket, hogy csak azért dumáljak, hogy jobban menjen az idő, pletykálni is utálok.

"


Ezért nem tudsz. Ők meg azért "nem tudnak mit kezdeni" egy komolyabb emberrel, mert félnek közelkerülni egy olyan emberhez, aki másmilyen, mint ők. Az agyatlan, üres fecsegés a legkönnyebb és a leghaszontalanabb dolog a világon. Mutass akár csak 1 ilyen ripacs Nobel-díjast...

2013. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább örülnék, hogy nem egy agyatlan, szóf0só p.csa vagyok. Keresd a normális emberek társaságát, ők értékelni fognak.
2013. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Azért nem tudsz folyamatosan csacsogni, mert túl okos vagy hozzá.
2013. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nekem sem megy, csak azokkal az emberekkel, akik hasonlóak hozzám. A legtöbb emberrel max 2 mondatot tudok váltani, de akiben meglátom magamat, azzal akár órákat. Ilyen vagyok.
2013. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!