Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idősebb és fiatalabb férfiak/s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb és fiatalabb férfiak/srácok jönnek be, dea saját korosztályom nem. Fura?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és mostanában azt vettem észre, hogy vagy a 27-30 közötti férfiak tetszenek, vagy pedig a 16-17 éves srácok (na jó, persze ott se a gyerekesebbek, de külsőre mindenképp olyan...bájosan kisfiúsak). De akiket a korosztályom "választ", a 19-23 közöttiek valahogy annyira nem jönnek be. Ez normális?
2009. jan. 19. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem az, hogy teljesen normális! Én 22 vagyok és 28 éves a párom...szerinted? :)

Szerintem nyugodj meg! :)

2009. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez rövidesen meg fog változni, és az is közrejátszik hogy pont abból a korosztályból nem találtál még olyat aki tetszik..magyarán szerintem ez csak véletlen..mivel azt se lehet mondani hogy az összes 16 éves tetszik, azt sem hogy az összes 19-23évesig nem:) szal valszeg van olyan aki igen csak pont nem sodorta utadba az élet...remélem érted kicsit cifra lett:D
2009. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nem fura :)

Én 19 vagyok, a barátom 6 évvel idősebb. Kell is ennyi különbség. De ha több lenne az sem zavarna. Meg egy időben (tavaly) nagyon bejött a legjobb barátom öccse, aki 15 :D

Amúgy meg imádom a kisfiúkat,6 év alatti friss husi a legjobb :D

2009. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat :D
2009. jan. 19. 21:30
 5/6 anonim válasza:
100%
Ez nem fura egyáltalán,és is 17 voltam amikor volt egy 26 éves barátom,ez egyáltalán nem gond ,mert általában a lányok evvel így vannak,mert a fiúk később érnek mint a lányok és természetes h nem akarunk egy kisfiúval együtt lenni:D Majd ha idősebb leszel meg fog változni később nem lesz ez olyan vészes.akkor viszont gond van ha 10 évnél nagyobb különbség van.Szerintem.....nem tom más h van vele.
2009. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért azt lányok ügye nem gondoljátok komolyan hogy 16-17 éves fejjel egy 26 éves férfi szintjén álltok? :)


Állítólagos korán érés ide vagy oda.

Amúgy érdekes mód nekem is fiatalabb vagy időseb barátnőim voltak. Mindig mire volt szükségem. :)

2009. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!