Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kéne tennem? El akarom...

Mit kéne tennem? El akarom mondani, de mégse.

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy nincsen minden rendben mostanság,de mindenkinek azt mondom hogy jól vagyok,minden oké,meg ilyeneket.Még a legközelebbi barátomnak is.Azt akarom valahol,hogy észre vegye,de ugyanakkor fent szeretném tartani a látszatot,hogy megvagyok.Mit tennétek a helyemben?Volt már valaki ilyen helyzetben?
2013. jún. 9. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát,mondd hogy rendben minden,de vágj szomorú képeket.

Vagy,mondd el neki hogy mi a bajod.

Azt is megteheted..hogy ..valahogy utalgatsz.

Mondjuk szerintem ez attól is függhet hogy mi a bajod.


Nem lehet amúgy elmondani neki?

2013. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De el tudnám neki mondani,mert mindig mondja hogy meghallgat,meg azt hiszem,fontos vagyok neki.De nem merem,mert félek hogy elítél,vagy hogy mit szólna hozzá.Igazából nem is tudom mi a baj,caak nem vagyok jól,nagyon nem.
2013. jún. 9. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Szóval,nincs konkrét oka az érzésednek?

Szerintem ha nem csináltál semmi rosszat (vagyis..pl.nem csaptál be senkit,nem csaltál meg senkit..stb) akkor elmondhatod.

Szerintem épp az,hogy meghallgat és nem néz le.Nem hiába mondja hogy meghallgat :)


Egyébként,nem tudom vigasztal-e,de nekem is voltak már rossz érzéseim ok nélkül.Egy idő után lehet neked is elmúlik.


:)

2013. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!