Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Srácok 18 alatt! Ti el szoktát...

Srácok 18 alatt! Ti el szoktátok mondani az élményeiteket a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
Most volt osztálykirándulás, anyám meg itt pattog, hogy mondjam el mi volt, de nekem rohadtul nincs kedvem elmesélni. Mondja, hogy ez nem normális, merthogy minden más családban megbeszélik ezeket a dolgokat. Szóval most mondjátok, ti el szoktátok mesélni az ilyeneket? 15/F
2013. jún. 2. 12:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 éves vagyok, de még mindig szoktam mesélni... Sőt, a szüleim is szoktak nekem. Mi beszélgetős család vagyunk, nem érezzük cikinek. (28/N - tudom, hogy elsősorban 18 alatti fiúkat kérdeztél, csak rá akartam mutatni, hogy nincs olyan, hogy az ember "kinő" a szüleivel való kommunikációból.)
2013. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

igen el szoktam,

Az átlag ember elmeséli álltalában az éményeit,mert alig várja ,hogy elmesélhesse valakinek milyen jól éreztem magam a kiránduláson,milyen inpulzusok értek,stb, , de ha rosz élmény ért, azt is mond el neki mert később visszaüthet rossz irányba, ha nem meséled el, a szülő meg azért van, hogy segítsen ha valami bajvan,Aszülő az már csak ilyen, félti a gyerekét minden rosztól ovja vigyázz rá, Általában egy normális családban ahol minden másrol -máskor elbeszélget a szüleiddel akkor a rosszat is meghalgatják, nem üvőltik le a fejed és tanácsot adnak és segírtenek, Hísz mégis csak a szüleid, érettebbek ,tapasztaltabbak, ha magadban tartod a rossz élményeket, akkor az csak emészteni fog és ezt észreveszik a szülők egy idő múlva, hogy nem úgy vilelkedsz, mint általában, hanem befordúlsz, stb. Úgyhogy ha eddig is normálisan beszélgettetek egymással minden másról, akkor meséld el nyugottan, de ha semmi érdekes nem volt akkor, csak elmeséled hogy bementünk ide-oda , megnéztük ezt azt, és ennyi, jöttünk haza...

2013. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
bocs vilelkedsz helyet viselkedsz szó akart lenni:):)
2013. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
34/F voltam a felső két hozzászóló
2013. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De most ne 28, meg 34 évesek írjanak, legalább egy 18 alatti válasz érkezzen.


Utolsó: Én nem olyan vagyok, hogy alig várom, hogy elmesélhessem, senkinek sem szeretném elmondani azt, hogy mi történt velem, főleg nem kényszerből.

2013. jún. 2. 13:22
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

szerinted ha a 28 és 34 évesek beszélgetnek az anyjukkal, akkor a 18 alatti pólyásnak nem kellene?

Csak arra gondolj, hogy egyszer majd nem lesz anyuci, akinek mesélhetnél, akkor mit fogsz itt kérdezni?

2013. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Igen el.És amikor azt mondta hogy minden más családban megbeszélik a dolgokat igaza volt.


Üdv:13F

2013. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Afene
2013. jún. 2. 14:42
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
En nem szoktam el mondani most sem meg 3 eve sem, ha nem akarod nem kell meselned neki, ez csaladduggo, de egyaltalan nem igaz h legtobb csaladban ilyeneket megbeszelnek szerintem :) 18F
2013. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint rühellem, amikor valaki a családból ilyet kérdez, mert azt (itt nálunk) protokollból teszi, ez a tipikus "mi volt az iskolában", amikor ha elkezdeném mesélni, az már nem érdekelné, ezért nem is teszem. Lehet hogy régebb lett volna rá igényem, de mostmár nincs, szóval nem bánt a dolog. Csak sajnos így silányodnak el a családi kapcsolatok napi 8 mondatra: Mi volt ma? Semmi. Jó volt? Aha. Bánt valami? Nem. És nálad? Semmi.

22L

2013. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!