Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan, akinek egy...

Van itt olyan, akinek egy igazi barátja sincs? Mi az oka?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 20:11
 1/5 anonim válasza:
nekem elég sok barátom van,van társaságom is,de nincs köztük olyan ember akiben feltételnékül megbíznék.és szerintem még nem találkoztam azzal az emberrel aki majd igaz barátom lesz teljes mértékben.
2013. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az hogy én megbíztam bennük, de ők átb*asztak és elárultak, kihasználtak. Ne bízz meg félételen senkiben! Soha!

Na jó azért ez csak ez én tapasztalatom, de ennyi "megpróbáltatás" után nehezemre esik megbízni másokban.

Meg elég érdekes személyiségem van így még nehezebben barátkozok. (nem rossz, csak más)

2013. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia.
2013. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, talán az a oka, hogy nem is akarok barátokat, mert nem hiszek ebben.. voltak barátaim nagyon közeliek, de amikor igazán rossz helyzetbe kerültem egyik se állt mellém. Azóta meg vagyok nélkülük is, sőt még jobban is vagyok. A nem igaz barátok csak belevisznek a rosszba.
2013. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, itt vagyok! :( Nincsenek barátaim. És az az oka, hogy nincs senki a környezetemben, aki annyira normális lenne, hogy leüljek vele beszélgetni. És még az, hogy én utálom a közösségeket, utálok beszélni, nem is szoktam. Mindenki jól megvan, és ha véletlenül hozzám is szólnak, nem tudunk beszélgetni, mert egyszerűen nincs közös témánk. Nem tudok laza lenni. Mindent túlgörcsölök. Nem tudok úgy beszélni, hogy előtte ne gondoljam át legalább egyszer, hogy mit fogok mondani. Egy olyan ember van, akivel tudok beszélgetni, de annak vannak más barátai akik fontosabbak nálam. Szinte nem is találkozunk, soha nem hív fel, nem üzen :( Bocs, hogy ilyen hosszú lett, és még tudnám írni. Nálad lehet nem ez a helyzet, nálam ezek a fő okok :(
2013. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!