Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Tetszik egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszik egy lány, akit régóta ismerek. Elég félénk vagyok és visszahúzódó ő meg igazi menő csaj. Eddig barátok voltunk, de most nincs barátja. Sok időt töltünk együtt és úgy érzem kezdek érezni iránta, de nem tudom benne alakul-e valami

Figyelt kérdés
régóta nem volt senkim és félek csak ezért érzek így iránta. nem akarom tönkretenni a barátságunkat vagy kényelmetlen helyzetet teremteni.Össze vagyok zavarodva, nem tudom mitis érzek valóban. Még sosem voltam szerelmes igazából.
2013. febr. 23. 15:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tudtam rendesen kifejezni magam a keretek miatt. Elég furcsán érzem magam. Néha akarnék sokkal többet tőle, néha pedig rettegek és elfelejteném a dolgot. Már álmodom is arról hogy egyszer lesz bátorságom elmondani mit érzek. Egyszer már megtettem egy leányzónak,de csúnya nagy kosarat kaptam másnap már össze is jött az egyik haverommal. Sosem voltam még igazából szerelmes és eléggé egy teáskanál érzelmi szintjén vagyok. Nemrég halt meg édesanyám és az is felmerült bennem , hogy csak az ő hiányát akarom pótolni. A csaj,ahogy leírtam igazi menő "hipszter" kiscsaj másrészről nagyon emberséges. Igazi gondoskodó tipus,nagyon szerethető jellem. Én a kedves, aranyos vidéki srác vagyok aki vidéki egyetemen tanul jelenleg is. azt még kihagytam hogy kb minden nap chateleünk és minden héten találkozunk 1x
2013. febr. 23. 16:01
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogy őszinte legyek borzasztóan magányos vagyok annak ellenére, hogy rengeteg fiú barátom van.(mondjuk csaj haver 2-3 max) Abból is az egyik már rámmozdult ittasan,de utána megbeszéltük és más szándékot nem mutatott vagy nem vettem észre.Mondjuk őfelé nekem nem is voltak sose érzéseim.De most nem is róla van szó,hanem a másik csajról. Szóval még ez a magány is közrejátszik abban hogy
2013. febr. 23. 16:10
 3/5 A kérdező kommentje:
azt érezzem talán csak emiatt hiszem azt hogy érzek iránta valamit. Borzasztó. Elég sok problémám is van mostanában szóval teljesen kivagyok. megmondani meg neki biztos nem fogom addig amíg el nem döntöm mit is érzek egyáltalán.
2013. febr. 23. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerinted hogy reagálna a lány ha beszélnél vele erről?
2013. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát érdekes kérdés. Haragudni szerintem nem haragudna. Meglepődni nem tudom meglepődne-e. A barátságunkat tuti tönkretenné. Hát ha nemleges a válasza akkor tuti kicsit megszánna meg rosszul érezné magát miatta, amit nem akarok. a best case scenario meg maga a tökély lenne.
2013. febr. 24. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!