Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez lenne az extázis? Ha nem,...

Ez lenne az extázis? Ha nem, akkor ez micsoda?

Figyelt kérdés
Sokszor amikor több ember társaságában vagyok, rámjön hírtelen egy furcsa érzés, ami onnantól szinte egész nap bennem van.. Úgy érzem, hogy nem én irányítom a dolgokat és ha a nevemen szólítanak, akkor sem reagálok automatikusan.. Pl.nem nézek az adott személyre. És mindent megjegyzek, amit hallok magam körül, egyszerre rengeteg dologra tudok figyelni.. Olyan érzés, mintha nem is én lennék, olyan, mintha nem én irányítanám magam..

2013. jún. 14. 07:45
 1/8 Oversoul 1 ***** válasza:

"És mindent megjegyzek, amit hallok magam körül,"


Mennyi ideig, mennyire pontosan?

2013. jún. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szinte egész nap, jegyzek meg dolgokat,. amíg ez a dolog tart.. Pontosan, ez is napokkal ezelôtt volt, mégis mindenre pontosan emlékszem, pedig amúgy nem jó a memóriám. .
2013. jún. 14. 08:08
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy elnézést a helyesírási hibáim miatt, nem sokat aludtam az éjszaka..
2013. jún. 14. 08:10
 4/8 anonim válasza:
Szia! Sajnos ez nem extázis. Az extázis jó érzéssel jár, felhőtlenül boldog vagy, egyfajta áramlat élmény. Ez a jelenség deperszonalizációnak tűnik. Javaslom, hogy keress fel egy orvost, mert több pszichés betegség tünete lehet. Az orvostól tudsz beutalót kérni ideggondozóba. Jobb minél hamarabb, hogyha tényleg komoly gond van, akkor időben tudjanak neked segíteni
2013. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Oversoul 1 ***** válasza:

"Pontosan, ez is napokkal ezelôtt volt, mégis mindenre pontosan emlékszem, pedig amúgy nem jó a memóriám..."



Na várj ez ellentmondásos, hogy nem jó a memóriád, de pontosan emlékszel, nem?

Ez jutott eszembe ezzel kapcsolatban:

[link]

2013. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem megyek semmilyen orvoshoz.. 14/L vagyok és ilyesmirôl senkivel nem szeretek beszélni, csak a barátaimnak feltûnt, hogy néha nagyon furcsán viselkedem..
2013. jún. 14. 12:37
 7/8 A kérdező kommentje:
12:28-as, igen, ellentmondásos.. Épp ezért nem értem én sem..
2013. jún. 14. 12:38
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nem megyek semmilyen orvoshoz."

Ezt helyesen teszed. Ne hallgass az ijesztgetőkre. A szakszó hirtelen nem jut eszembe, amiről írsz, de ez egy közismert jelenség. Templombajáró öregek, vagy bősz focidrukkerek tudnak neked erről mesélni.

2013. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!