Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tisztára extázis, hogy csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztára extázis, hogy csinálja?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején, tömören:

A barátommal nemrég vagyunk együtt, és teljesen elvarázsol, már attól ha megcsókol, ha hozzámér, v ha meghallom a hangját (!) attól totál begerjedek... és most pettingeltünk, és kényeztetett szájjal, de én nem emlékszem semmire!! tisztára kiesett minden de hogyha arra gondolok egy furcsa bizsergés jön fel onnan egészen a fejem búbjáig... csak arra emlékszem h eszméletlen volt, és ilyen orgazmust még nem éltem át sosem... szerinte is olyan hangokat adtam ki amit még sosem hallott...

17/L


2012. jún. 18. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Ügyes.


Én dettó igy voltam a barátommal. Soha életemben nem éreztem ugy. Ha megláttam, ha meghallottam a hangját, ha hozzám ért...

Aztán az ágyban is tökéletes volt.


Azt hiszem ilyenre mondják sokan, hogy megtaláltad az igazit MINDEN téren! Én persze nem csak azért mondom ezt mert jó volt vele az ágyban, hanem mert mai napig szívből szeretem és tudom, hogy ő is. Bármit megtennénk egymásért!

2012. jún. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hogy csinálja,nyalásban én is profi vagyok.ennyi.
2012. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy mindenkiben ugyan azt az érzést váltanád ki amellett hogy te profinak gondolod magad ...

Hallottam már ilyet: profi vagyok. aztán meg semmi ...

2012. jún. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hogy csinálja, de szólj, ha megtudod. :-)

Egyébként meg vigyázz rá, mert pont összeilletek. Más nem biztos, hogy ezt ki tudná váltani belőled, és ő sem biztos, hogy ki tudná másból.


39F

2012. jún. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagyon igaz. Nem biztos, hogy mástól is megkapnád ugyan ezt.
2012. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Becsüld meg! Vigyázz rá! Nem találsz még egy ilyet.
2012. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az eddigi válaszokat, de akkor az egymásratalálás meg az érzelmi kötöttség miatt ennyire jó vele?
2012. jún. 18. 10:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2012. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!