Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért fáj ennyire ha tökéletes...

Miért fáj ennyire ha tökéletes embereket látok?

Figyelt kérdés

A tökéletest nem kell szó szerint venni,tudom hogy mindenkinek vannak problémái,de azért vannak akik közel állnak hozzá.Például az egyik lány az osztályomban nagyon intelligens,természetesen vékony(nem tud hízni se),magas,gyönyörű erős haja van(semmit se kell csinálnia vele)szép,nagy,barátságos szemei vannak(óriási pillákkal)gyönyörűen rajzol,jó a szépérzéke,bárkivel bármiről el tud beszélgetni,imádja a fiús dolgokat is,gördeszkázni,horror filmeket nézni,mindenfélét sportolni,érdeklik a fegyverek,mindenki szereti aki csak szóba áll vele,a fiúk egy pillanat alatt belezúgnak,nincs olyan ember akivel ne lenne kedves és aki nem kedvelné viszont,segítőkész és tettre kész,megbízható,őszinte,kreatív,és így tovább.Hiába figyelem távolról,egyszerűen nem akarok közelebb kerülni hozzá,mert rosszul érzem magam.Tudom hogy kedvelnem kéne,mindenki így teszi,de egyszerűen nem tudom.

Az van bennem hogy az a lány minden ami én nem vagyok és lenni akarok,és nem akarok minden nappal egyre jobban szembesülni ezzel.

Mit gondoltok erről?Személyes tapasztalat?Éreztetek így?


2013. jún. 15. 00:55
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de amiket leírtál, azt vettem ki belőle, hogy kicsit érzékenyebb vagy, mint mások. De, ez nem baj, nekem már két nagy lányom van, most 35 éves vagyok, és fiatalabb koromban én is elég gátlásos voltam. Tőlem mindenki szebb, és csinosabb volt, persze csak én gondoltam így, mások másképp látták, de nehezen tudtak meggyőzni. Mára már abszolút nem érdekel, hogy van e nálam tökéletesebb. Hidd el idővel te is így fogod gondolni. Tapasztalatból tudom.
2013. jún. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kérdező megértelek. Bár én srác vagyok, de el kell mondjak egy dolgot: sose irigyeld a másik életét. Bár én is megteszem sokszor de nincs értelme. Egy, mert nem változik ettől még semmi. Kettő, mert nem biztos, hogy a felszín alatt minden okés. Mindenkinek az életében vannak szomorú dolgok, helyzetek, értem én, hogy neki most úgy néz ki, hogy összeáll a kép, de ne feledd: te is értékes vagy és jó vagy valamiben (ha még nem jöttél rá, állj rá ennek keresésére) és lehet, hogy Benned meg az van meg, ami abból a lányból hiányzik. Nem szabad másokhoz hasonlítani magunkat. Bár tudom, hogy ez mindig megtörténik. Ma este pl ültem a haverokkal egy sörbár előtt, és már vagy 10-edjére jött el előtte két csaj egy fullos BMW-vel, de kb jó ha lehetett 18-19 max a sofőr, a másik meg 17 mellette. Elgondolkodtam, hogy szánalom...vannak, akiknek csak születni volt nehéz. De aztán rájöttem: lehet, hogy ez az össz boldogsága kb, hogy péntek éjjel kocsikázik a városban, majd hazamegy és kb zokog, mert semmi sem változik. Persze ettől még pénzes marad, ami szerintem jó, ha van az embernek, de nem biztos, hogy boldog. Végső soron meg mindenkinek az számít, a boldogság.
2013. jún. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!