Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gondolom azt, hogy...

Miért gondolom azt, hogy 'ciki' a szemüveg?

Figyelt kérdés

Van egy kis önértékelési problémám, és szerintem nem áll jól a szemüveg, mintha egy szemüveg elcsúnyítana, vagy ilyesmi.. Hogyan szeressem meg? Kontaktlencsét akarok, de a szüleimnek akárhányszor szóba hozom mindig azt mondják nem kell az nekem, mert macerás és drága.

(ha írtok üzit mutatok képet is, és tudtok ott véleményt mondani!)


2013. jún. 17. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

igazuk van nekik is a kontaktlecse ügyben,téged is meg lehet érteni,gyerekként sokat bántják az embert,kigúnyolják ha szemüveges,talán ez hagy bennünk nyomot felnőttkorban.


Nekem is kellene szemüveg mert távolra nagyon rosszul látok.

De nagyon tartok ettől a nagy változástól az életemben.

2013. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ma már annyiféle szemüvegkeret van, hogy tudsz olyat választani, ami még fel is dobja az arcod és pláne nem lesz ciki.
2013. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért érzed így mert pár éve még ciki volt szemüvegesnek lenni de mára már majdnem hogy divatkellék. Sok olyan ember is hord szemüveget akinek nincs is rá szüksége csupán azért mert tetszik neki és valamilyen szinten trendi is :) Ha lány vagy még szexinek is tartják amúgy :)
2013. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

17 éves koromban derült ki, hogy rövidlátó vagyok. Már betöltöttem a 18-at és immár majdnem egy éve szemüveges vagyok. Engem egyáltalán nem zavar, sőt, sokan mondták, hogy mennyire jól áll. Szerintem nem stresszelj ezen. Válassz ki valami olyan szemüveg keretet ami tetszik és jól áll és hidd el nem lesz ciki. A szemüveg nem ciki.

A kontaktlencsét pedig nem ajánlom mert egyrészt tényleg macerás, másrészt pedig hosszú távon nem igazán tesz jót, egyszóval tényleg sok baj van vele.

2013. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szemüveges és kontaktlencsés vagyok. Én szeretem mind a kettőt. Válassz egy vastagkeretes szemüveget, az sok embernek jól áll.

Az előttem szólók meg hülyeséget mondtak, a kontaktlencse nem tesz rosszat a szemnek, ha helyesen használod. És miután bevizsgáltatod hogy milyen kell, tudsz egész olcsón venni a neten. Én nem neten vettem, hanem az üzletben, de ott is fél évi adag (havi lencse) 15000 alatt volt. Meg kell venni hozzá lötyit amibe tartod. De az nem drága. Kb. 2 másodperc amíg reggel beteszem, szóval nem idő. Kivételnél kell kicsit tisztogatni, így összesen max 5 perc. De szerintem 15 év alatt ne használj.

2013. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!