Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az emberek melyik típusú...

Az emberek melyik típusú regényeket szeretik a legjobban szerintetek?

Figyelt kérdés
humoros, akciós, horror, fantasy, háborús, történelmi stb. esetleg néhányat kombinálva?

2013. jún. 17. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Jelenleg a fantasy a legnépszerűbb.
2013. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Én csak egy ember vagyok. A felsoroltak közül az akciósat, a fantasyt (brr., mi ez a szó!!!) semmire nem tartam. Semmire. Történelmi regényekbe sok minden bele tartozik, a háborús is. A horror pedig nem irodalom.

Írnám, hogy azokat a könyveket szeretem – műfajtól és tartalomtól függetlenül – amelyeken el lehet gondolkodni. Csak félek, ezen a szón nem ugyanazt értjük.

Legalábbis ahogy olvasom a sok hasonló kérdésre érkező „hasznos” válaszokat, az csupa igénytelen, rossz firkálmány.

2013. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
sci-fi
2013. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Nekem a legmegkapóbb művek, amiben valamilyen szinten fantasy elemek vannak, némi szerelemmel és humorral fűszerezve.

Ettől függetlenül a komolyabb témákra is kapható vagyok, abból is inkább a erőszak, öngyilkosság és hasonló eseteket boncolgató könyveket szeretem.

Régen éltem haltam, olyanokét mikor valami történelmi eseményt dolgozott fel az adott sztori, de ma már az ilyesmi hidegen hagy...


Amúgy sok véleményem szerint sok mindentől függ, hogy kinek mi az ami tetszik. Kor, hangulat, meg persze a média is. Most pl. itt van Szepesi Niki könyve... már csak sokan a nagy viták miatt is beleolvasnak, függetlenül attól, hogy amúgy érdekelné e az adott téma.

2013. jún. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek mindegyiket szeretik, különben nem lennének kiadva. Aztán utána mindenki egyéni ízlésvilága szerint meg veszi a neki kellőt! :)
2013. jún. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 VadLALLA válasza:
100%
ifjúsági könyvek a legnépszerűbbek, de a thriller és a fantasy sincs az utolsók között
2013. jún. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
71%
Nekem általában mindegy,ha megragadó az alap története.Ha az 1. fejezettől megragad,azt addig le nem teszem,amíg ki nem olvasom.
2013. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem mindenki másfajtát olvas gyakrabban:)
2013. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Leginkább bűnügyi. Néha fantasy, akció vagy valami nagyon light-os horror. Amit semmiképpen sem olvasok az a romantikus... Ki nem állhatom.
2013. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Én azokat szeretem ami a valóságtó nem elrugaszkodott világban játszódik, de van benne egy kevés fantasy, sötét és izgalmas. Nem feltétlenül a jó nyer, logikára épűl és több benne az elme harc mint a bunyó. Amit a legjobban birok, ha van benne valami amin az olvasó elgondolkodhat: "Én vajon mit tennék?". Plusz pont, ha az olvasó maga döntheti el, hogy ki a jó és ki a gonosz. Ha még egy kevés humor is van benne meg egy kevés dráma akkor számomra tökéletes.
2013. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!