Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi rólam a véleményetek?

Mi rólam a véleményetek?

Figyelt kérdés
Érdekelnek a spirituális dolgok. Szeretem az animéket és az anime paródiákat, a sci-fi, fantasy, thriller és horror filmeket, valamint a vígjátékokat, de önszántamból, egyedül nem tudok leülni filmezni. xD Folyton pörgök, szinte nem tudok nyugton ülni. Rengeteget biciklizek, görkorizok, és gördeszkázok. Nem járok diszkóba, max házibuliba, nem iszok, viszont füstölgök. Imádok rajzolni, és egész nap zenét hallgatok.:D Leginkább a rock-ot szeretem, de "mindenevő" vagyok, bár az ilyen tuc-tuc zenék eléggé távol állnak tőlem. Nem vagyok sem pesszimista, sem optimista, bár az utóbbi időkben tagadhatatlanul a jobbat látom mindenben.:D Igazából az a "fejjel a falnak" típusú ember vagyok, spontán, és élő példa arra, hogy a fordított pszichológia igenis beválik.. xD Hát szóval.. Sok mindent írhatnék még, de ennyi elég. Kíváncsi vagyok, mit gondoltok rólam.:))

2013. jún. 17. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Boldog vagy :D ennyi.
2013. jún. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az vagy, aminek leírtad magad.:D Jóarcnak tűnsz, ha ilyen vagy, akkor az emberek szívesen vannak/lennének veled, hiszen ilyen emberrel ki ne lenne? Hasonló vagyok én is, csak a füstölgést hagynám ki, és lány vagyok.
2013. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!