Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek Borderline-os...

Szerintetek Borderline-os vagyok? Vagy nárcisztikus is társul ehhez?

Figyelt kérdés

hát igazából elég összetett probléma. olvastam ezekről írásokat és egyik másikban totál magamra ismertem. :O

pl. sokszor van hangulatingadozásom, egyik reggel felkelek tök boldogan, jókedvűen, aztán egyszer csak sírhatnékom van vagy gyülölöm a világot...... Egyik nap tök szépnek, a legszebbnek tartom Magamat, lekezelő vagyok másokkal, megvagyok győződve rólla h. aki utál az azért teszi mert irigykedik, meg stb.. de van hogy szivem szerint kib..nám a tükröt az ablakon.. Van h akaratlanul sértek meg másokat, csüngök a másikon, ha meg ő keres én rázom le... Igazi barátokat sose tudtam találni, sokszor akaratom ellenére sértek meg másokat, vagy undorodok egy személytől, vagy pedig abszolute szimpatikus az illető. normális párkapcsolatom se volt eddig ami tartós lett volna (a leghosszabb kapcsolatom is 3,5 hó volt) , de viszont szeretek sexelni, a sexet is rettenet későn 20-21 évesen kezdtem el , az akkori exemmel akivel elég viharos volt a kapcsolatom, 1x bántalmaztam is. A gyerekkorom rettenet szar volt, óvodától kezdve általános iskolán át középsuli 10. osztályáig nekem a suli maga volt a pokol, mert sokszor bántottak lelkileg, fizikálisan is, pl. leprásnak néztek az allergiám miatt, megkaptam h sose lesz párom h ronda vagyok, hogy hülye vagyok, meg stb, pedig egy negatívat se szóltam senkihez, 13-16 évesen vagdostam is magamat, amit a tanárom észrevett, behivta anyámat és be kellett h feküdjek pszichiátriára. 2x is megjártam 1x általánosba, 1x meg középben, pedig egy rossz szót se szóltam senkihez és kikészítettek az osztálytársaim, akkoriban tinikori depressziót diagnosztizáltak rajtam. A családi hátterem se volt sose könnyű, mert én 4 éves voltam mikor született egy autista hugom, azthiszem akkor derült ez ki, mikor ovodás voltam, és mivel falun laktunk hamar kiderültek a dolgok, az iskolába is tudták, emiatt is mentek a csúfolódások... Pedig jól tanultam jól rajzoltam, anyum azt mondta h azért kritizálnak, bántanak mert irigyek voltak... (szüleimmel jó a kapcsolatom, bár volt 1 időszak amikor nagyon rossz volt a viszonyunk, annyira h 15 évesen nev. szülőkhöz akartam menni)Néha úgy érzem hogy felrobbanok, illetve egy dologról sokszor 2 teljesen különböző, ellentmondásos véleményem van, és van h. kimondom mindkettőt (csak másik időpontban), de komolyan is gondolom mindkettőt akkor az adott pillanatban:O vagdosni, csonkítani nem szoktam magamat, de szeretem a veszélyt, rengeteget cigizek, (már 13 éves korom óta) és szeretek inni is, voltam 1x már toxiban is de akkor nem csak ittam hanem kipróbáltam a drogot is (drogozni viszont nem drogozom)16 évesen voltam dilidokinál, így nem tudom de a leírásokba magamra ismertem, de diagnosztizálni se akarom magamat feleslegesen. Főleg olyanok írását, válaszát várom, aki érintett a dologban. Szerintetek is borderline-os vagyok, v ehhez még társul a nárcizmus is?

N/24



2013. jún. 21. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ennyiből nem nagyon lehet eldönteni. De hogy valamit kezdeni kéne magaddal, az biztos. Ajánlok egy nehéz olvasmányt:

[link]

2013. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!