Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom, akivel már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, akivel már nagyon régen együtt vagyunk, és nagyon szeretjük egymást, de ma mepuszilt a számon egy fiú, úgy hogy nem is akartam. Olyan hirtelen történ, és bűntudatom van miatta. Nem kéne, hogy bűntudatom legyen. Vagy mégis?

Figyelt kérdés
A sztori úgy volt, hogy a suliban éppen álltam a folyosón, egyszer csak azt hallottam, hogy szólnak nekem, így megfordultam, és a következő pillanatban már azt vettem észre, hogy az a fiú, aki mögöttem volt kihasználva az alkalmat szájon puszilt... Persze ezekután ellöktem magamtól, de akkor is megtörtént, és nagyon bánt. egészséges, hogy emiatt van bűntudatom, ami nem az én hibám?

2013. ápr. 9. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
ez nem a te hibád, ne ostorozd magad miatta
2013. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Nem egészséges,viszont aranyos!

2013. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bűntudatod azért van, mert már vágytál erre.
2013. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 hónapja vagyunk együtt, és tökéletesen boldog vagyok vele! és aki megpuszilt ma, őt utálom! folyamatosan nyomul nálam, próbálom lekoptatni, és még azt sem fogja fel, hogy van barátom!! nagyon idegesítő!
2013. ápr. 9. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg aranyos vagy :D

Három hónap az még nem nagyon hosszú idő :D

Ettől függetlenül,illetve együtt,tényleg aranyos felfogásod van :D


Ne érdekeljen amúgy a dolog,ez van,megtörtént,ez nem megcsalás!

2013. ápr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!