Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám leszoktatni...

Hogyan tudnám leszoktatni magam róla?

Figyelt kérdés
Alvajáró vagyok, és ha épp nem járok alva, akkor nagyon sokat mozgolódom álmomban. Hogyan szokhatnék le erről? Ideges vagyok, mert szeptembertől kollégiumban fogok lakni.

2013. júl. 1. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne hallgass több Skrillex-et.
2013. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy hogyan szokhatnál le sajnos nem tudom. Egyik középiskolás tanárnőm mesélte pont nem rég hogy neki mai napig fenn áll ez a probléma. Osztálytársnőm meg azt mesélte hogy alvajárás közben hajat mosott és reggel mikor felkelt ott találta magát a fürdőszobában a kezében egy zuhanyrózsával és épp a fejére eresztette a vizet álmában. Ennek ellenére ő felvállalja ezt is, eljött gólyatáborba is, pedig nem volt kötelező és nem esett semmi baja. Azóta is ezzel él együtt. Annyit tesz, hogy becsukja az ajtaját. Kollégiumban meg csak a szobatársadnak kell ezzel megbarátkoznia és nincs miért aggódnod. Nem szégyen ha bevallod és előre elnézést kérsz az esetleges érdekes esti jelenetekért :)
2013. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is alvajárok.

Mindig a paplanomat hordozgattam, egyszer a ház másik végében találtam meg. xdd Egyszer apám be akart takarni, mikor meglátta, h nincs rajtam a takaró (szoba másik végében volt, természetesen), én meg ráordítottam, hogy:

- Te normális vagy???

xDD Ebből semmire sem emlékeztem, apa mondta meg másnap.

Táborban is volt néhány malőr, igaz, félalvó-állapotban. Az úgy még rosszabb xdd

De akartam már kiszökni az udvarra is...

És káromkodtam már hajnali négykor osztálykiránduláson.. xDD

Nem tudom, ez engem sohasem zavart, mindig röhögtem rajta egy jót, olyan "különleges"-nek éreztem magam.

Szerintem ne parázz, legalább lesz egy két sztoritok. xd

Mondd meg a szobatársaidnak, a lényeg az, hogy tudjanak róla, és vállald fel magad :DD

2013. júl. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Amúgy nekem is volt már egy-két furcsa esetem! :) Pl.: Átmentem a másik szobába, és elkezdtem (az éjszaka közepén) beszélgetni anyámmal, a nappaliban ébredtem fel, anyám és apám közt ébredtem fel (ekkor még kisebb voltam olyan 4-5 éves), stb. stb..... :D

Hát akkor ez van. :) Köszönöm még egyszer a válaszokat!! :)

2013. júl. 3. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!