Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél évesemet hogyan tudnám...

Másfél évesemet hogyan tudnám leszoktatni?

Figyelt kérdés
Éjszaka rengetegszer kel inni, van hogy megiszik 8 dl teát is. A vizet nem hajlandó meginni, pedig ezt az egy megoldást látom arra, hogy kevesebbet igyon. 2x-3x átázik a pelusa is.
2013. jún. 26. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a nagy melegbe jobban kiszárad ahogy izzad?
2013. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem, mert 2 napja már nincs is meleg a szobában :(
2013. jún. 26. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Én megkérdeznék egy orvost,hogy mi a véleménye (8deci szerintem sok)az én kislányom is felkel inni még két évesen is, kisfiam is felkelt, de fél decinél többet nem ivott/iszik!
2013. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ami beugrott rögtön, nem lehet hogy cukorbeteg? Öcsém volt ilyen kicsinek, rengeteget ivott éjjel.
2013. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg kellene nézetni az éhgyomri vércukorját.
2013. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat, akkor minél előbb elviszem laborvizsgàlatra. bàr remélem nem ezzel lesz baj.
2013. jún. 26. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Remélem csak rossz szokás és nem cukorbetegség van a háttérben!

Ha voltatok kivizsgáláson, és kiderül, hogy az előbbi, akkor szerintem szoktasd át a vízre. Drasztikusan. :/

2013. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!