Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám magam leszoktatni...

Hogy tudnám magam leszoktatni az állandó netezésről?

Figyelt kérdés
Régen nem hiszem h ennyit ültem volna a gép elé,de mostanában elég sokat.Ma nem mentünk sehova a fiammal,de szinte egész nap itt ültem.Annyira mentem el innen hogy meg etettem,átpelusoztam stb.Tudom h ez igy nem jó,és szeretnék ezen változtatni.Csak egyben nekem ez az egy kikapcsolódásom is :(
2011. dec. 14. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szabj időkorlátot magadnak: X órától Y óráig ülsz csak a gép előtt. Azokon kívül akármennyire is nagy a csábítás, kapcsold ki, és foglalkozz inkább a gyerekkel.
2011. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
gondolom még pici lehet a fiad,nem kell vele sokat foglalkozni.csináld úgy,hogy határozd meg,hogy egy nap mennyi időt tölthetsz a gép előtt,és azt nem léped túl.ha ébren van a fiad,akkor énekelj,neki,beszélj hozzá,addig sem ülsz a géphez.tudom könnyű átesni a ló túloldalára,de figyelj oda,mert később többet kell a babáddal foglalkozni,és tőle ne vedd el az időt
2011. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
15 hónapos
2011. dec. 14. 18:02
 4/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Csak úgy mellesleg: szívesen a választ...
2011. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hm köszi,de nem tudtam h ezt meg kell köszönni,hisz itt mindenki ír mindenkinek mégsem hálálkodnak,de tényleg köszi :)nem vagyunk egyformák
2011. dec. 14. 18:14
 6/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. Nem vagyunk egyformák, de én pl. mindig megköszönöm, és a legtöbb helyen (legalábbis én úgy látom) megköszönik. Nem bántásból írtam, csak írtad, hogy 15 hónapos a gyerkőc (gondolom a 2. válaszra reagáltál), de ha már ezt leírod, legalább egy kösz, b*meg-et hozzánk vághattál volna. :D de végül is mindegy, nem ezen múlik. :)
2011. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
bocsi :( igazad van!
2011. dec. 14. 18:25
 8/15 anonim ***** válasza:
Látom vannak még itt olyan emberek, akik azért segítenek másoknak, hogy hálálkodjanak... gondolom ez valakinek a kis lelkét simogatja.
2011. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csak ha kalapáccsal összetöröd a gépet,akkor fogsz leszokni.
2011. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
addig nem szeretnék eljutni:D
2011. dec. 14. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!