Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj hogy szeretnék vhova...

Baj hogy szeretnék vhova tartozni? Mégis hogy szerettesem meg magam?

Figyelt kérdés

próbálok jófej lenni, de nem akarok seggnyaló papucs se lenni..

próbálok kedves lenni.. de ez annak a rovására megy, hogy velem nem poénkodnak annyira.. ugyanakkor nem utálnak.. azt nem tudom, hogy mennyire szeretnek, de tudom hogy nem utálnak.. de az, ha megyek utánuk zavaró? (sulin belül) pl ha megállnak énis, ha elindulnak, énis megyek velük.. még akkor is, ha tudnék mit csinálni helyette


2009. okt. 16. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, ilyen az élet!

Én sem tartoztam soha sehova, mégis élek, igaz lelki fájdalmaim vannak, de inkább csak reménykedni merek a jobb jovoben..:) Ne add fel, egyszer úgy is rád talál a boldogság!

2009. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én a sportot ajánlom, menj atletizálni, focizni, kézizni, kosarazni. A suli csapatába vagy biztos a városban is van valamilyen sportegyesület, itt nagyon sok barátot, ismerőst szerezhetsz, estetleg olyanokat, akikkel egy suliba jársz. Ha látják a többiek, hogy vannak barátaid rajtuk kívül, akkor már nem fognak lúzernek tartani és veled is szóba állnak majd! ;)
2009. okt. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A jófejség nem abból áll, hogy valakinek nagyon nyalsz.


Van, aki kedves, van, aki poénos. Akik poénosak, azok nem iagzán szoktak kedvesek lenni. A kedvesek meg max csak egy kicsit viccesek.


Nekem van egy barátnőm, aki poénos, és én is az vagyok. Ha 2-en vagyunk, az agyunk is szétröhögjük. És határozottan nem vagyunk kedvesek. (és ez igazából számomra egy probléma, hogy nem tudok az lenni)

De viszont van egy barátnőm, az nagyon kedves, és én őt ezért szeretem. Bár néha "csicskának" tűnik, hogy megteszi azt, ami szívességet kérnek tőle.


Nekem az a véleményem, hogy a kedveseket jobban szeretik, de az tényleg vele jár, hogy akkor keveset poénkodnak veled. És nem mindenki tud vicces lenni...


Röviden:

Nem baj, ha nem tudsz vicces lenni. Akkor a kedvesség marad. Szeretni fognak, de viszont nem poénkodnak annyit.

És megértem, hogy tartozni akarsz valahova.

2009. okt. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abból semmi jó nem származik, ha nem önmagadat adod. Fogadtasd el magad azokkal, akik elfogadnak :) Én 8 évig szar osztályba jártam, utána jött a gimi, és egyből lett egy mázsa jó haverom.
2009. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

magamat adom, de lehetek kívülálló, aki nem szól belel semmibe.. vagy nyomulok, énis beleszólok abba amibe ők is stb..


egyenlőre nagyjából úgynéz ki működik.. bár nem igazán tudom hogy mennyire..

2009. okt. 20. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!