Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem úgy lenne logikus, hogy...

Nem úgy lenne logikus, hogy akkor feküdjek le, amikor álmos vagyok?

Figyelt kérdés

Még nézném a Dextert, de anyukám mondja, hogy kapok még fél órát és utána le kell feküdnöm.


Dehát nyár van !!! Mi a francért? Nem kell korán kelnem meg semmi, le se kell mennem a városba, akkor miért ne lehetnék még fent amíg én jónak látom?


Valamit írjatok, aztán megmutatom majd anyámnak a válaszaitokat. 15/F


2013. júl. 1. 23:09
1 2
 1/14 Egy ork ***** válasza:

Így az én véleményem szerint egészségtelen(nézd a dátumot, mikor írok..), mivel az ember nappali üzemmódra van tervezve, és ha délig punnyadsz az ágyba, mennyi időd van hátra a napból? (amíg süt)

Korán kelsz, több időd marad.

2013. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vége a Dexternek, mehetsz aludni! :D
2013. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Amikor későn fekszem, későn kelek. A tűző napon is el tudok aludni, szóval mindegy, hogy így 8 óra, vagy úgy 8 óra :D
2013. júl. 1. 23:30
 4/14 A kérdező kommentje:
Még csak a 3. évadnál tartok, nézem én folyamatosan :D
2013. júl. 1. 23:30
 5/14 anonim ***** válasza:

Anyukád figyelmébe ajánlanám , hogy a Dextert se nézhesd hiszen csak 15 éves vagy. Ágyban van a helyed ilyenkor nem gyilkolásról szóló sorozatot nézni.


Gyermeke érdekében cselekedjen és ne kapassa el.. később kezelhetetlen lesz.

2013. júl. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ajj mért írtok ilyeneket? :D Ezt nem mutatom meg az anyámnak, mert neki lesz igaza. Amúgy a Dexter királyság! Véres résznél mindig elfordulok, no para.
2013. júl. 2. 01:00
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez a "véres részeknél mindig elfordulok" remélem csak vicc. :D Nincs benne semmi para. Na meg 15 éves vagy és nem 6, szóval szerintem ennyi idősen nézheted.
2013. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Persze hogy csak viccből írtam, anno anyámmal néztem meg a Fűrész 1-et :D Mondjuk ott időként tényleg elfordultam.
2013. júl. 2. 14:19
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha el tudsz aludni akkor aludj korábban. Ha nehezen tudsz elaludni akkor legyél fent tovább.

Én évek óta az alvással küzdök, szerencsére a szüleim felfogják, hogy egyszerűen nem tudok korábban elaludni. Viszont baromira örülök, ha véletlenül korábban vagyok álmos (korábban az hajnali 2-3 nálam...). Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy örülj amíg tudsz aludni egyáltalán, a teljesen felborult alvási ritmus nem buli, hidd el nekem.

2013. júl. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is mindig ezt mondom anyámnak, hiába fekszek le éjfélkor aludni ha előtte napokig hajnalban aludtam el. Ha meg nem vagyok álmos úgy sem fogok elaludni.
2013. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!