Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem úgy lenne logikus, hogy...

Nem úgy lenne logikus, hogy akkor feküdjek le, amikor álmos vagyok?

Figyelt kérdés

Még nézném a Dextert, de anyukám mondja, hogy kapok még fél órát és utána le kell feküdnöm.


Dehát nyár van !!! Mi a francért? Nem kell korán kelnem meg semmi, le se kell mennem a városba, akkor miért ne lehetnék még fent amíg én jónak látom?


Valamit írjatok, aztán megmutatom majd anyámnak a válaszaitokat. 15/F


2013. júl. 1. 23:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Dexter. <3

Csak ennyit akartam.

2013. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Alapból nem kéne 15 évesen átszokni arra hogy fent vagy ilyen sokáig.. azzal van a baj , hogy alapból megengedték ezt hogy hozzászokj ehhez. Elkorcsosult társadalom..
2013. júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
60 fölötti nyugdíjas ellendrukkerek válaszát nem kérem. Azt hittem már azt is oda írod, hogy "Bezzeg az én időmben".
2013. júl. 6. 20:52
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem halgass anyukádra valamennyire. szerintem csak nem akarja hogy átszokj éjjeli üzemmódra mert akkor majd suli kezdéskor baj lessz mert majd hozzászoksz hogy egyre később alszol el a végén délben fekszel le este ébredsz és suli kezdéskor meg hirtelen fennmaradsz 2 napig ami nem olyan jó.

1-2 óra belefér még szerintem de ne vidd túlzásba.

ja és ezt reggel fél 7kor írom lehet le kellene feküdnöm nekem is :P

2013. júl. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!