Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátom cikinek érzi, ezért...

A barátom cikinek érzi, ezért nem mer segítséget kérni. Hova, milyen orvoshoz forduljunk?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy szívesen elkísérem, utánajárok, hogy hova kellene a problémájával fordulni. A döntés az ő kezében lesz, csak próbálnám terelgetni, mert szerintem nem normális, ami vele történik.


Szeretkezések után(egyre gyakoribbak, heti 4-5 alkalom, régebben akár 2-3 hetente 1 volt) fájnak a heréi. Pontosabban nem csak a heréi, hanem a herezacskójában lévő kis "csatornácskák", vagy mi a csodák, mutogatta ő nekem, de gyakorlatlan kéz nem tudja mit keressen(a herezacskóját nem szoktam tapizni). Ilyen problémával kit keressünk fel? Milyen orvost? Vagy nem annyira nagy a gáz, mint gondolom? Azt mondja olyan, mintha begörcsölne a herezacsija és olyankor jól esik neki, ha masszírozza, gyurkálja.



2013. febr. 5. 21:33
 1/4 anonim válasza:
100%
urologus tud segitteni
2013. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor szokott ilyen lenni ha felizgulok , de valamilyen oknál fogva nem tudok elélvezni. Úgy hívják vőlegény betegség.

Urológust keressetek fel.

2013. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a nem teljes kielégülés jele .

Nem oldódott fel a teljes izgalmi állapot .

Nem következik be a teljes ellazulás,visszarendeződés .

A zacsiban lévő szervek fizikailag is dolgoznak .

Az összehúzódott izmokat fel kell lazitani .

2013. febr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2013. febr. 6. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!